Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron vagy nyár végén készülü...

Nyáron vagy nyár végén készülünk összeköltözni, mire számíthatok anyóstól ez után?

Figyelt kérdés

Egy tüneményes nő az anyósjelöltem egyébként, mindig roppant előzékeny és udvarias velem, talán túlzottan is. Megbántani nem bántana meg semmi pénzért, legalábbis szándékosan biztos nem. Nem is volt semmi gond.

de mostanában állandóan a páromban lakik, mikor megy haza, mikor megy el, mikor jön, mikor, mikor, mikor.

Pl. a húsvétot is külön töltjük emiatt.

Most ezentúl én leszek a gonosz aki "elrabolja" a "kicsifiát"?


2012. ápr. 3. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha most így viselkedik, lehet hogy eleinte nehezen fogja elfogadni a költözést, de biztos hogy idővel belenyugszik
2012. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi nemrég költöztünk el anyóstól. Mondjuk igaz, hogy nekünk nem volt valami fényes a kapcsolatunk. Mi nagyon csúnya módon tudtunk csak eljönni onnan.. Mindig az ment, hogy én elveszem tőle az egyetlen fiát, meg teletömöm a fejét hülyeségekkel. Csak nem értettem meg soha és szerintem nem is fogom, hogy miért hülyeség az, hogyha külön életet szeretnék, nem pedig azt hogy ott töltsem le nála életem hátralévő részét, mert tudom, hogy ezt várta volna el. Mikor eljöttünk voltam mindenféle szemét, meg még azt is megcsinálta, hogy gyors kitalált valami rizsát, hogy összeugrasszon minket a barátommal. Sajnos még most is próbálkozik, állandóan keresi barátomat, aztán kibeszél engem, azt akarja elérni, hogy szakítsunk és hogy barátom menjen vissza hozzá, nélkülem. (nekem megmondta, hogy soha többet nem léphetek be a házába)
2012. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

huh 2. ez aztán igen!


Nálunk nem hiszem, hogy ennyire eldurvulna a helyzet, de félek, hogy neheztelni fog rám emiatt. A legrosszabb az, hogyha így lesz se fogja a szemembe mondani, mert velem mindig kedves.ha valami zavarná azt sem mondaná el, így attól félek, hogy majd úgy leszek kiutálva, hogy "nem is tudok róla"...:-S

2012. ápr. 3. 11:41
 4/8 anonim válasza:
Nekem se mondott a szemembe soha semmit :) Mindig csak utólag vagy véletlen tudtam csak meg. Most volt az első eset, hogy nyíltan megmondta, hogy mi a helyzet. Igaz, akkor se a szemembe, mert én pakoltam a cuccaimat, ő meg a konyhából magyarázott. :D
2012. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:-S
2012. ápr. 3. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretjük egymást a párom anyjával.

Pároméknál mindenki diplomás, én meg sima ápolónő vagyok, esti gimiben érettségiztem, és úgy veszem észre, nem vagyok elég "jó" a kedves mamának.

3 éve együtt élünk, jövőre lesz az esküvőnk.

Gyereket is minél hamarabb szeretnénk.



28/N

Párom 32/F

2012. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy neheztelni fog rád, amiért "elveszed" tőle a fiát. Lehet, hogy egyszerűen csak arról van szó, hogy idáig is tudta, hogy be fog következni a fia elköltözése, de most szembesült vele. Talán előre be akarja pótolni a majdani időket, amiket már nem tölt otthon a fia. Tudod, az ember akkor ragaszkodik igazán valamihez, valakihez, amikor már érzi, hogy hamarosan elveszti. Jelen esetben persze nem fogja elveszteni a fiát, de mégis hatalmas változás lesz, hogy a fia, aki születésétől fogva otthon élt, reggel elment otthonról, de este ment haza, hamarosan nem fog hazamenni este. Azaz nem oda. Azt írtad, hogy kedvel a leendő anyósod. Ebből gondolom, hogy erről lehet szó. Ne neheztelj rá, hogy most kicsit jobban "fogja" a fiát. Hagyd neki. Neked még csak ez után fog jönni az ,amit most ő elveszít. Ha minden jól megy, akkor a hátralevő életetekben minden napotok eggyütt indul, és egymáshoz mentek haza.Nem sok idő van már nyárig, hagyj több időt a párodból az édesanyjának.

Gondolj bele, ha a párod kapna egy éves munkát az ország másik felében, és csak hétvégente mehetne haza. Te hogyan viselkednél? Az utazást megelőző időben nem próbálnál meg vele minél több időt tölteni?

2012. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!

Azt gondolom igazad van, teljesen. Megpróbálok türelmes lenni.

Amúgy nagyon értem azt, hogy "milyen lenne ha a párom az ország másik felében dolgozna". Jelenleg is 250 km van közöttünk :(



Köszönöm a válaszaitokat!

2012. ápr. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!