Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek élnek a...

Van itt valaki akinek élnek a szülei, de mégsem tartják velük rendszeresen a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 11:37
 1/8 anonim válasza:
Én édesanyámmal élek jelenleg. Apummal 2éves korom óta nem találkoztam. Páréve felkerestem... skype-on beszéltünk vagy 2szer utána lelépett az új feleségével külföldre és lerázott. :/ kb ennyi az én sztorym röviden
2012. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Édesapám a szüleivel (vagyis a nagyszüleimmel). Tavaly májusban találkoztak utoljára. Túl sok régi sérülés van már az ők kapcsolatukban. Legutóbbi veszekedésükből annyit hallottam, hogy "hazugságban neveltetek fel". Azóta én sem jártam a nagyszüleimnél, automatikusan a nővéremet és engemet is leírtak.

Én megtudok bocsájtani nekik, de soha többet nem akarom a jó viszony ápolni. Számomra ők olyanok már mint az idegenek, nem is gondolok rájuk, olyan hónapok telnek el, hogy eszembe sem jutnak.


Édesapámat sajnálom, mert neki sokkal nehezebb.


21-L

2012. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, "anyám" él-e..
2012. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Apámat nem tudom, hogy merre van?Él-e, hal-e?

Anyámmal eddig is borzalmas volt a viszonyom, most még rosszabb lett, vszínűleg vele nem fogok többet szóba állni.(Főbb okok: Alkohol,cigaretta,bántalmazás, még mielőtt valaki leszólna).

Hála az égnek, van saját családom már, akiket imádok:)

2012. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az első kommentelő vagyok.... azt kihagytam hogy igen anyummal élek de mi sosem voltunk jóban. Ha tehetném már rég elköltöztem volna. Ezt ő is tudja. ha nem vagyok otthon átkutatja a cuccaimat, próbál bekavarni a kapcsolatomba, hogy barátom szakítson velem, mindenkit ellenem fordít stbstb. legutóbbi húzása az volt (alig egy hete) hogy elvette a bankártyámat és közölte, ha le merem tiltatni takarodok a lakásból ami ugyebár nulla lóvéból nehéz.

(21/L)

2012. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En összevesztem a szüleimmel,volt durci èn rèszemröl ès az ö rèszükröl.Kb 2 ève nem talàlkoztunk,de egy ideje napi szinten beszèlünk telefonon.ennek örülök.
2012. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a "rendszeresen"?

Én már külön élek, és nem szoktam naponta telefonálni, hogy mi újság, csak 2-3 hetente. Hazautazni még ritkábban, pedig csak olyan 150-160 km-re lakunk.

2012. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne. Nemhogy rendszeresen, hanem egyáltalán nem.
2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!