Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy apám ne...

Mit tegyek, hogy apám ne piszkáljon az öltözködésem miatt?

Figyelt kérdés

Mert nem ugy öltözök ahogy ő szeretné mindig azt mondja úgy nézek ki mint egy b..i pedig ez nem igaz csak ő nem birja megérteni h most a szinesebb cuccok divatosak... meg olyanokat mond, h ő nem jön ki velem így az utcára stb stb...

Mit tegyek h ne szóljon bele? Ez normális dolog h ilyeneket mond nekem mert egy nap se telik el h ne szolna be vmit?!

15/F


2012. ápr. 3. 12:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Öltözködj normálisan, ha zavar! Ha meg divatmajomkodni akarsz, akkor szokj hozzá, hogy sok embernek ez nem tetszik!


És csak úgy mellékesen, írni se ártana megtanulnod.

2012. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%

A helyesírásod elég durva.

Egyébként édesapádnak igaza lehet.

2012. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
93%
Mikor meglátom a Veled egykorú suttyó kölköket, rózsaszín pólóban, meg rózsaszín halásznadrágban, fehér cipőben, hát Nekem is kinyílik a bicska a zsebemben, nem csodálkozom szegény apukádon, el tudom képzelni hogy nézhetsz ki, ha azt mondja Rád, hogy b.zis vagy.
2012. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
28%
szerintem félt, hogy a hímek felizgulnak rád. Kicsit vegyél vissza a mindennapokban, buliba mehet a kihívó öltözék. Sajna amíg vele laksz és felelős érted, ezt megteheti.
2012. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
70%

ja, hogy fiú vagy, bocs, azt hittem, csaj :D

Akkor csak az utolsó mondat áll :)

2012. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
90%
Amig ők gondoskodnak rolad,addig joggal szolnak bele a dolgaidba.Meg egyébbként is!
2012. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
de mit érdekli h hogy öltözöm nem az ő dolga én se szólók bele ő h öltözik
2012. ápr. 3. 12:35
 8/48 A kérdező kommentje:
szte a rózsaszin is b..is pedig egy csomóan horgyják
2012. ápr. 3. 12:36
 9/48 anonim ***** válasza:
80%

Ha megnézem a 15 évesen rólam készült képeket, hát elfog a röhögés, annyira nevetségesen öltöztem. Az volt a divat, nem akartam kimaradni. Mai szemmel már nem értem, miért volt ez annyira fontos, de akkor az volt.

Apád sem érti, miért fontos ez neked, pedig ő is volt 15 éves és lefogadom, ő is felvett akkoriban pár extrémebb cuccot. Ezzel nincs baj, mert ebben a korban még ez fejezi ki a valahova tartozást, és később a legtöbb ember felnő és egyéniséget alakít ki.

Nézd el a faternak a dolgot, neki ez most teljesen idegen, és nyilván kicsit irigykedik is, hogy az ő fiatalsága már elmúlt.

Sokan felejtik el, hogy ők is voltak fiatalok és bohók...

A helyesírás viszont tényleg elkeserítő.

2012. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%
mert őt fogják megítélni miattad.
2012. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!