Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt kifizetnétek, vagy...

Ti ezt kifizetnétek, vagy inkább maradjon itthon a gyerek?

Figyelt kérdés

Elváltunk a férjemmel. Tavaly nyáron újranősült. Most lelkesen mesélte a fiam, hogy idén Amerikába mennek nyaralni 3 hétre. Eddig is engedtem, ezzel nincs baj, 13 éves.

Viszont a hétvégén felhívott az új feleség, hogy mikor és hogyan fogom kifizetni az útiköltséget. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. Nem tudom, mennyi lenne, de nem is hiszem hogy az én kötelességem lenne. Mi is megyünk nyaralni, azt a volt férjemnek kéne fizetnie? Vagy én gondolom rosszul?

A volt férjem nagyon jól keres, a nő háztartásbeli, nincs közös gyerekük. Ezt csak azért írom, hogy nem az ő fizetéséből lenne fizetve a fiam útja.


Mi a véleményetek?


2012. ápr. 3. 12:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Aki viszi, az fizeti. Ha pedig csak azért nem vinné, mert te nem fizeted, akkor ideje bevezetni a láthatási időt.

Szerintem a volt férjed nem is tud arról, hogy az asszony felhívott.

2012. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha jó viszonyban vagytok a férjeddel, kérdezz rá, hogy ez most egy rossz vicc, vagy komolyan gondolta.

Ha azt mondja, hogy beleadhatnál 10-20 ezret, fizesd ki ha tudod.

De szerintem pofátlanság lenne tőlük, ha 1 fillért is elkérnének.

2012. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Ne izgasd magad.

Valszeg összevitáztak (az exed és az új felesége) és pillanatnyilag jó ötletnek tűnt, hogy rajtad vezesse le.

2012. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha az apja akrja vinni,akkor neki kell fizetni az utat,ellátást stb.Te max valamennyi zsebpénz adj a fiadnak!Aztán,amikor veled megy nyaralni a gyerek,akkor azt meg te fizeted!Szerintem így lenne igazságos.
2012. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

hááát ez durva.

Tutira nem tudja a volt férjed hogy felhívott téged az új felesége.

Én nem fizetném ki ha elakarják vinni akkor állják ők az utat...A fiadnak ez már meg kell értenie.

2012. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

én nem fizetném az útiköltséget..

ha a gyereket vinni akarja akkor fizesse ki.

de szerintem a volt férjed nem is tudja hogy felhívta az asszonya.. jó én adnék egy kis dugi költő pénzt hogy azért mégis legyen nála valamennyi ha kell valamire.. de az utat nem fizetném..

2012. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 mmT ***** válasza:
91%

szerintem nagyon pofátlanság részükről. más pénzén én is tudnék szervezni.... mondd el szépen nekik, h ha már behülyítették a gyereket, és 3 főre foglaltak, mindebből Téged kihagyva, akkor most utólag ne is várják el, h fizess.


egy nagyon rosszmájú gondolatom azt súgja, h összeesküvésnek lettél áldozata: kibabrálnak Veled, h aztán - ha nem fizetsz - Te legyél a szemét anyu, aki nem engedi el a gyereket a jófej apuval nyaralni.

2012. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

Pofátlan egy ...a!

Hát én nem fizetném ki az tuti!

Beszéld meg a volt férjeddel ezt az egész dolgot!Lehet ő nem is tud róla hogy mit mondottt a felesége neked!

Vagy lehet igy akarja elérni hogy ne menjen a gyerek! :(

De ha ő viszi akkor neki kell fizetni!Ennyi erővel ha ti mentek nyaralni felhivhatnád h mikor küldi a pénzt a gyereknek az útra!

2012. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
nekem is az volt az első gondolatom,h az exed nem tud a telefonhívásról,kérdezz rá nála...
2012. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nekem is az a normális, hogy ha mi visszük, mi fizetünk, ha ő, akkor ő. Ez eddig jól működött. Szerencsére mindketten megengedhetünk magunknak évi egy rendes nyaralást, még ha nem is mindig külföldön.

Zsebpénzt adok neki, eddig is adtam.


A volt férjemben ilyen szempontból bízok, nem hiszem, hogy át akar verni.

Ez csak most először kérdés, eddig soha nem volt ilyen probléma.


Ha a volt férjem nem tud róla, akkor mégis mit képzelt a nő? Hogy nem fog kiderülni? Ennyire nem lehet szőke.....

2012. ápr. 3. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!