Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybúcsúra kellene helyszín...

Lánybúcsúra kellene helyszín ötlet, itthon kilőve, mert gyerek van. Ki hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is szerettem volna nem volt.

Nem lettünk volna sokan, jó lett volna:de 1 barátnő pécsi, egy debreceni, egy budapesti és egy hajduszoboszlóit kellett volna összeszervezni szegedre. Nem ment.(((

2009. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de ha te akarsz, szerintem egy étterembe érdemes menni szűk baráti körrel.
2009. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Glory hole nevű klub Bp-n idális hely, biztos élvezni fogjátok. Ott még egyszer átgondolhatod mit is akarsz!
2009. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helyi kisebb szórakozóhely, pl kisebb bár ki lehetne venni. Mondjuk nem péntek este, de egy kevésbé nagy forgalmú időben biztos engedik a zárt körű rendezvényt, ha ott fogyasztotok, elvileg ingyen kiadják. Vagy ha olyan hely van, aminek van udvara kis fedett résszel, az is kibérelhető.

Barátnőnél, elvileg amúgy is ők szervezik, ha neked lesz.

Jó mulatást!!

2009. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!