Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa érzések kavarognak...

Furcsa érzések kavarognak bennem. Más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés

Több éves barátság után döntöttünk úgy, hogy párként folytatjuk. Előtte nagyon jó barátok voltunk. Volt közös téma, egy hullámhossz, kölcsönös bizalom, minden, ami fontos meg értékes. Viszont mióta párkapcsolatban élünk, kicsit csalódott lettem. Ez elsőre elég furcsán hangzik de nem érzem azt hogy kapcsolatban lennénk. Nem találkozunk eleget, csak heti kétszer. Mindkettőnknek van munkahelye, így hétköznap emiatt egy esti tali fér bele (2-3 óra), meg egy hétvégi nap. Abból is csak az egyik, egy éjszakát szoktam nála aludni. (Mert másnap vagy fusizik, vagy valakinek szülinapja van, vagy programot csinál magának...)Nekem ez a heti 2 alkalom egy kicsit kevés. Nem az a kérdés, hogy szeret-e, mert azt érzem, meg látom, meg ki is mutatja, meg igyekszik a kedvembe járni, csak az igényszintünk úgylátszik más. Kár, hogy ez most derült ki. Nincs meg az az érzésem, hogy kapcsolatban vagyunk. Nem is hívogatjuk egymást telefonon állandóan, mint mások. Jól elvan a baráti körével (ami neki elég nagy), szervezi a közös programokat velük, emiatt nem érzem magam fontosnak... Sokat jár beülésekre, talikra, alig alszik otthon hétköznap, rendes időbe nagyon ritkán fekszik le. Amíg barátok voltunk, fel se tűnt, mennyi ismerőse meg haverja van. Most meg kapkodom a fejem, hogy milyen laza életet él. Valószínűleg a barátai mindig nagyon fontosak lesznek neki, úgyhogy meg kell szoknom, sose leszek nála első.... Néha megbánom, hogy ezért feladtunk egy barátságot... De sajnos nem tudtam előre, hogy kapcsolatban milyen lesz.... Múlt héten leültünk megbeszélni, mondtam neki finoman, hogy picit változtassunk, az volt a válasz, hogy "Drágám, én mindig el tudom intézni, hogy találkozzunk". (30 évhez közelítünk mindketten).

Vélemények?


2012. ápr. 4. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor kiderül ilyen esetben,hogy kapcsolati szinten más a dolog.Nem hagynám annyiban,eddig finoman mondtad,most erőteljesebben kellene,hogy ezt meg azt akarod.Akinél nem állok első helyen,nem kellene.Lehet találkozni barátokkal,de ne ebből álljon már az élete.Ha meg ez annyira fontos,akkor minek kezdett párkapcsolatba,ha erre nincs ideje.Ne engedj az igényeidből,mert ezt sokáig magadban tartod,előbb-utóbb kirobban belőled a dolog.
2012. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Talán próbálj meg te is ilyen életmódot élni. ha hiányol, te is jelentsd be, hogy a barátnőiddel leszel. talán majd rájön. ha nem, akkor nincs mit tenni...
2012. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül voltatok csak barátok eddig. Általában ebből nem szokott kialakulni tartósabb kapcsolat, legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
2012. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"szervezi a kozos programot veluk"

REgen egyedul volt, most mar te is zarkozz fel, vegyel reszt azokon a programokon pl. TEhat nem megvaltoztatni kell, hanem alkalmazkodni egymashoz! Elfogadtad, de most mar te legy a kezdemenyezo, es kozold, hogy van idod, es vele mesz a baratokhoz pl. Most mar torekedj arra, hogy minnel tobbet legyetek egyutt, hiszen a parod is beleegyezeset adta, tehat mar cselekedned kell.

2012. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!