Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higgyek neki? Vagy mit tegyek?...

Higgyek neki? Vagy mit tegyek? Kavarognak bennem az érzések.

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, de régebben is jártunk már ugyanennyit.

Azt mondta nekem a kapcsolatunk elején, hogy ő nem tudja már a facebook jelszavát, csinált is egy újat, ahol kb 4 ismerősét jelölte be, de ez mind1. Szóval tegnap rávettem, hogy jelöljünk be több ismerőst, segítek is neki.. Elmondta a jelszavát, én viszont a régijére léptem be, mind1.

Szóval a lényeg az, hogy igen is nagyon jól tudta a jelszavát, mert naponta írt ki valamit az üzenőfalára. Más lányokkal flörtölgetett levélben, és tudjátok van olyan baromság, hogy ha leírja a csajnak egy számot levélbe, akkor az leírja neki, hogy miért nem járna vele.. Na és ő erre azt írta, hogy "ezen változtathatunk;)". Szinte minden csajjal flörtölgetett levélbe, még egy 40 évessel is (ráadásul vele ment egy koncertre is...)!

Erre ő azt mondta, hogy valaki feltörte aki nagyon ismeri...

Szombaton mindig nálam van 11-7ig. ÉS amiket szombaton postolt az mind 11 előtt és 7 után volt...

Amikor pl történt vele valami, 1-2 órával később mobilról kiírta és még képeket is töltött fel..


Nekem nem az a baj, hogy facebookozik, hanem az, hogy hazudott.. Meg még a csajok is.. :( Ja, az egyiket szinte minden nap randizni hívta...


Szóval nem tudom eldönteni, hogy ő most egy beteges hazudozó, vagy tényleg nem ő az... Nem tudom, mit tegyek... Szerintetek?


2011. máj. 1. 07:22
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ha ez nem lenne most, tök jó lenne a kapcsolatunk, mert érzem, hogy szeret, törődik velem...
2011. máj. 1. 07:23
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Beteges hazudozó. Szerintem. Ha valaki feltöri a fiókját, az még oké. De hogy a képeit is ellopja, és szinte rögtön az esemény után fel is tölti, na ez már gáááz.
2011. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Annyira nagyon szeretem, ő az aki tényleg foglalkozik velem, törődik velem.. és erre ez van.. :(

Szívem szerint nem hagynám el, de ki tudja, hogy ha tényleg ő volt, és más csajokkal flörtölget ráadásul hazudik is.. :(

Félek, hogy mi lesz.... :(

2011. máj. 1. 07:44
 4/27 A kérdező kommentje:
Ha tényleg hazudozó, akkor 4 éve hazudozik nekem, és 1,5 éve pedig naponta teszi ezt.. :'( Ez annyira fáj...
2011. máj. 1. 07:48
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy ne szomorkodj, leírom neked, hogy én még férjhez is mentem az én megrögzött hazudozómhoz, mert mindig kidumálta magát, és én annyira szerettem, hogy mindig neki hittem, és utáltam, akik aljas dög módjára belerondítanának az én szuperjó kapcsolatomba. Nekem 13 évig hazudozott, kisebb nagyobb megszakításokkal....Légy észnél.
2011. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Eddig semmi nem utalt arra, hogy hazudna..

de most úgy kb mindent értek már.. Hogy hétköznap miért nem tudok vele találkozni. Lehet, még az is hazugság, hogy matektanárhoz jár..


De ha ennyire nem számítok neki, akkor miért veszett össze az anyjával és miért maradt nálam éjszakára?

Totálisan össze vagyok zavarodva..

2011. máj. 1. 07:55
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod, hogy összeveszett az anyjával? beszéltél vele? Tudod hova jár matektanárhoz? Egyszer lepd meg, és várd meg. Vagy hívd fel az anyukáját, hogy sajnálod, hogy összevesztek, nálad töltötte az éjszakát, reméled, hogy nem idegeskedett érte..
2011. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Előttem hívta fel. Szigorú az anyja, előre meg kell vele beszélni, hogy itt alszik-e, nem csak akkor este szólni.

Szóval felhívta, elmondta, hogy ma itt alszik. Az anyja pedig jól leb*szta..

A telefonjában láttam egyszer a címet ahova jár tanárhoz..

De nem is ez a gáz, mert oda heti 2x jár. De a többi napon akkor lehet, hogy nem is tanul, hanem valaki mással van...

2011. máj. 1. 08:00
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért szigorú az anyja, mert már tele van a púpja a kisfia jellemével. A kisfiának viszont nagy valószínűséggel az anyja sem jelent semmit. Ahogy a többi nő sem, akikkel "a nevében flörtölget valaki". Az ilyen kis debil pasik mellett lehet összeszedni jó kis lelki nyavalyákat. Imádja, hogy bizonytalanságban tarthat. Keress egy normálisat magadnak.
2011. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Sokat jelent neki az anyja, sose csinált még ilyet.. Mindig nézi azt, hogy az anyja mit akar. Pl ha azt mondja, hogy érjen haza 7-re, akkor haza is ér 7-re...


Ha nem szeret és csak hazudozik, akkor miért sírt utánam, miért ült egész éjjel az ágyam mellett és vigyázott rám?

Nem értem...

2011. máj. 1. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!