Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak Apukámnak? (SÜRGŐS! )

Mit mondjak Apukámnak? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is felvázolom a helyzetet:ma lesz egy ünnepség a városunkban.Én fellépek az ünnepségen(csapatba).A tegnapi próbán megbeszéltük,hogy ki mit vegyen fel...nadrágom "olyan"(amit megbeszéltünk) van,de pólóm...ki van nyúlva,nagy rám,stb.-stb..

Szóval.A barátnőm odaadott egy kurv@jó..egyszerűen szinte tökéletes inget,ami pontosan olyan,mintha rám szabták volna...és jól is áll.:$ :)

DE!Apa olyan konzervatív,hogy az csak na...egyszerűen...ch.(Higgyétek el,imádom Apukámat,csak ez az eset engem nagyon felidegesít...)azt mondta,hogy:,,Más ruháját NEM veszed fel,minek?A tiéd jó lesz neked,semmi baj nincs vele!!!.....Azt veszed fel,és punktum!!"Mondtam neki,hogy ki van nyúlva, meg minden,hogy rosszul áll,stb.De nem fogja fel,hogy amit a barátnőm adott,az tökéletes lenne!Mit mondjak neki hogy megengedje,hogy felvegyem? :/ :) (Az ünnepség kb.fél 6-kor kezdődik...)

Segítsetek légy szíves!! :)

14/L



2012. ápr. 4. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ott a ''helyszínen'' pl. WC,hogy esetleg átvedd?Ha lesz akkor vedd fel a sajátodat,mikor odaértek szaladj el ''pisilni'' és vedd át.Ha nem,akkor rágd a fülét addig,amíg nem engedi meg.Sok sikert a szerepléshez:)14/L
2012. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy ő sem szeretné ugye, ha nagy tömeg előtt szakadt, ócska ruhában lennél? Neki is ciki lenne, nem, hogy a lányának nincs egy normális pólója?
2012. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt mond, hogy tinik mindig cserélegettek és cserélgetnek ruhát. ez nem az elsö és nem az utolsó eset, és te is szivesen kölcsön adod a te ruhádat, ettöl még nem lesz senkinek semmi baja.


èn 31 éves vagyok és bizony tiniként rengeteget cserélgettük a ruháinkat csak úgy.


De ha apukád bele gondol akkor bébi korodban is tuti sok használt ruhát kaptál amit még is rádadott, mert a kismamák is elöszeretettel adják kölcsön vagy oda a gyerek kinött ruháit.

Pl én 2 lánynak is oda adtam kislányom elsö 3 méretü ruháit, most jön a második baba és megint elöveszem.

SZóval ha babaként nem volt baj más ruháját felvenni akkor most sem.

2012. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,de úgy tűnik hogy apukám reménytelen..egyszerűen..azt mondja hogy:"Akkor sem fogunk senkitől se ruhát kérni,ha szegények leszünk,most se kérünk...ha még egyszer szóba hozod,megpofozlak!!:@".Nagyon köszi a válaszokat,de...:/

Azt ne mondjátok,hogy szóljak Anyunak és beszélje rá Aput...mivel nincs Anyu...:(

:)

2012. ápr. 4. 16:04
 5/12 anonim válasza:
100%

Mond azt,hogy értse meg,hogy ez neked sokat jelentene..legyen szíves és ne vegye ezt rossz néven,hogy más ruháját vennéd fel..ezzel nem őt akarnád kellemetlen helyzetbe hozni..,hogy neked nincs ruhád..

Ha még otthon vagy,és apukád is..,akkor menj oda hozzá,és nyugodt hangnemben,nem veszekedve!!! beszéld ezt meg vele!


Sok sikert! :)

2012. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ő is megy az ünnepségre?
2012. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sosem akartam ezt írni,de: sajna jön....:/
2012. ápr. 4. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajna nyelj egyet, és vedd fel a kinyúltat. 14 évesen nekem nem igazán szóltak bele mit vegyek fel, nem is hagytam volna. És ha egyszerűen fellépés előtt felveszed? Csak nem rángat le a színpadról, utána meg a fejmosást elviseled...
2012. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vedd fel az inget amit kölcsönadott a barátnőd, és húzd rá a saját felsőd. Ott meg majd leveszed.


Sok sikert :)

2012. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 8/9-es : hidd el képes rá...simán felrohan a színpadra,és akár ott is arcon töröl...


# 9/9-es:Ez jó ötlet,csak hát...^^^^^^(amit az előbb írtam...bááár....:D

áhh..nem...kidobna a kukába..

2012. ápr. 4. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!