Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit szólnátok, ha a...

Anyukák! Mit szólnátok, ha a 16 éves lányodnak 24 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés

A lány én vagyok, és van egy férfi aki tetszik, és lehet, hogy össze is jövünk majd. De nem tudom, hogy az anyukám ezt hogyan reagálná le.

Anyu szerint (és mások szerint is) érett gondolkodású vagyok, kinézetre is kb. 20 éves.


2012. ápr. 4. 22:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
egy ismerős pár 14 és 21 volt, amikor összejöttek, azóta házasság lett belőle. Először mindenki furcsálta a korkülönbség miatt a kapcsolatot, de aztán elfogadták. Anyukádat Te ismered, hogy mennyire megértő. Ha az, akkor ha látja hogy jó a kapcsolat, és normális a srác, biztos elfogadja.
2012. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 mosolyogj! ***** válasza:
77%
Nem lesz könnyű, de ha szereted sikerülni fog megértetni vele. Sok sikert hozzá és boldogságot nektek.
2012. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Belefér,csak férjhez nem akarj menni még :)
2012. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem tervezem hogy megházasodok. Se most se soha.
2012. ápr. 4. 22:51
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Sokkal jobb mintha egy éretlen semmirekellő 16 évessel járnál ,szóval támogatnám!
2012. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%
Hát én mindenesetre elbeszélgetnék a 16 éves lányommal,és felvilágosítanám,hogy a 24 éves pasas csak szexet akar,meg villogni,hogy 16 éves is oda van érte.Majd a biztonság kedvéért elmennék vele a nőgyógyászhoz,hogy fogamzásgátló tablettát szedjen.Ha már egy idősebb férfit akar,akkor legalább baba ne legyen a naivitása miatt.De tiltani ha akarnám sem tudnám,mert 16 éves lány már kevésbé hallgatna az anyjára,még akkor is ha tudja idővel neki lesz igaza.De ahogy mondják.Mindenki a saját hibáiból tanul..
2012. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok, és 24 éves barátom van. anyumék szeretik, semmi bajuk nincs vele, és nem ellenzik a kapcsolatunkat sem.
2012. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

kedves Marvel Raven.

Kaptam tőled privát üzenetet.Nem kell tiltakoznod.Nem akartam senkit megsérteni,ha magadra vetted..nos..Akinek nem inge nem veszi magára ugye??

Én tapasztalatból beszélek.Én is voltam 16 éves,és bizony 24 éves férfival jöttem össze.Addig amíg le nem feküdtünk,én voltam a hercegnő.Utána a naivitásom miatt el kellett még pár hónapban telnie míg rájöttem,csak a szex a fontos.16 éves lánnyal nem tervezett hosszabb távra.

A lányom 15 évesen 22 éves férfival jött össze.Elmondtam neki is amit ide leírtam,bár hozzátettem,ne nekem legyen igazam.Ha együtt maradnak 1-2-3 évig akkr támogatni fogom a kapcsolatukat.Addig csak egy kaland,ahol akaratlanul az egyik fél csúnyán megégeti magát.A lányom szerelmes lett.A férfi nem..Nekem kellett hetekig vigasztalnom,és bizony megkaptam azt is,hogy miért nem tiltottam el,miért nem voltam keményebb.Az ember a tapasztalatait írja le.Hogy te milyen férfi vagy 24 évesen fogalmam sincs.De ha tudod,hogy te becsületes vagy,és nem azért kell egy 16 éves akkor mi a gondod???Akinek nem inge nem veszi magára..

de helyesbítek(még akkor is ha lepontoztatok. Vannak férfiak akik nem veszik komolyan a tinédzser lányokat csak arra kell nekik..Nem mindenki de vannak ilyenek,ezért egy 16 éves lánynak nem árt óvatosnak lenni..

üdv

2012. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem ezeket a fiúkat...miért nem jó nekik egy olyan csaj,akikkel tapasztalatban és szellemileg is azonos szinten vannak?Vagy ő fejletlen a korához képest?:OMindenesetre sok sikert hozzá.Én szülőként nem szólnék semmit,nagy lány vagy már.
2012. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
Megpróbálnám lebeszélni róla a lányomat. Meg a férfinak is jelezném a nemtetszésem. Aztán ha nem sikerülne, elvinném a lányomat tablettát felíratni, bár úgy tervezem, hogy 15 éves kora körül már elviszem, függetlenül attól, lesz-e épp barátja, vagy sem. De nálunk nem találkozhatnának, máshogy kéne megoldaniuk a dugást.
2012. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!