Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy látogathatnám meg? És...

Hogy látogathatnám meg? És szülők ti mit szólnátok ehhez, ha a gyereketek ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Az van, hogy megismerkedtem egy srácot a neten. Igen talán kicsit nevetséges, hogy a neten ismerkedem, DE egyikünk sem úgy volt vele, hogy megismerkedek a másikkal... Bejelölt facebook-un én megkérdeztem, hogy honnan ismer, és ő mondta, hogy biztos félrenyomott valamit, de ha akarom törölhetem az ismerőseim közül... Nem sok vizet zavart... Aztán elkezdtünk beszélgetni... Általában egy nap 3-4 órát beszélgetünk... Kicsit talán sok is eddig a legtöbb, amit beszéltünk az 7 óra volt. Még senkivel sem beszélgettem ilyen sokat se élőben, se interneten. Most már 2 hete betegeskedik, de mindig beszélgetünk pár órát... Nagyon aggódom érte, mert még orvoshoz sem ment, és nagyon magas a láza. Már mikrofonon is beszélgetünk, és azt mondta, ha akarom, akkor a webkameráját is üzem képessé teszi. Küldött magáról fényképet is. Nyáron elméletileg találkozunk. Ő jön abba a városba, ahol lakom. 300 km-re lakik tőlem... Most nagyon aggódom érte, és meg szeretném látogatni... Persze nem egyedül, hanem a nővéremmel. Szülők ti megengednétek?

15/l


2012. márc. 23. 16:09
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*sráccal
2012. márc. 23. 16:12
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én részemről nem engedném meg, ne haragudj. Túl kevés információ ez valakiről, bármennyit is beszéltetek neten ahhoz, hogy 300 km-t utazz teljesen idegen helyre, lényegében teljesen idegen emberhez.
2012. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az írásod alapján értelmesnek tűnsz, de akkor sem. Nem csak a buta libákkal történhet baj 300 km-re egy vadidegennél. Mert igen, attól, hogy 7 órát chateltek, meg küldött magáról képet, ő egy IDEGEN. Soha nem láttad, nem tudsz róla semmit, csak amit mondott magáról, simán lehet, hogy egy középkorú perverz állat.

Meg aztán több ponton sántít a történet. Már ez a Facebookon "véletlenül" bejelölés is gyanús, a betegeskedős rész meg főleg. Hány éves? Ha korodbeli, a szülei miért nem küldik orvoshoz? Ha meg idősebb, mit akar egy 15 éves lánytól?

Szóval lehet, hogy nem ilyen választ vártál, de kizárt, hogy egy felelős szülő belemenjen ilyesmibe.

2012. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
100%
Ha el is indulsz, a a szüleid tudjanak rólad, bár mi történhet veled.bár azt hiszem 15 évesen nem sok értelme van egy ilyen kapcsolatnak.
2012. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Idősebb, mint én, és ő semmit nem akar tőlem. Meg is mondta, hogy nem akar tőlem semmit. Max akkor ha betöltöm a 18-at, de akkor sem hiszi, hogy köztünk több dolog, mint barátság. Köszönöm a válaszokat. :) Még jöhetnek vélemények. :)
2012. márc. 23. 16:36
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez a facebook-on véletlen bejelölés kicsit fura. A fénykép sem biztos hogy őt ábrázolja. Két hete magas láza van? Ilyen betegségről még nem hallottam, pedig nem mai csirke vagyok. Ha ennyire beteg menjen orvoshoz, ha nem tud menni, hívja házhoz az ügyeletet. Ő hány éves?

Kétgyerekes anyaként írom, nem engedném el a lányom pláne ilyen messzire, egy idegen emberhez. Kedves, hogy aggódsz érte, de a webkamera bőven elég, egyelőre maradjatok ennyiben szerintem. Vigyázz magadra!!!

2012. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
3 évig még biztosan nem fogtok chatelgetni. :)) Szerintem az ilyen kapcsolatokat jobb a helyén kezelni, és nem sokra számítani velük kapcsolatban. Nekem gyanús ez a betegség sztori is, a véletlenül bejelölés is, tehát ha az én lányom lennél, bizony nem mennél 300 km-re egy idegen akárkihez...
2012. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Igen engem is meglepett ez a véletlenül bejelöltelek dolog. Aztán egyszer, amikor visszanéztem egy oldal képeit, akkor megláttam, hogy ő is hozzászólt, mint mielőtt "ismertük" volna egymást, és én azt lájkoltam is... Idősebb, mint én :) és köszönöm mindenkinek a válaszát. nem tudom... én is csodálkozom, hogy ennyire beteg... :S
2012. márc. 23. 16:43
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én még 26 éves fejjel se mennék, nagyon sok perverz ember...
2012. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Igen, de ő nem olyan... Nagyon megfogott a személyisége, és igaz, hogy írni sok mindent lehet, de nagyon nehezen akarom elhinni, hogy ő egy perverz ember...
2012. márc. 23. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!