Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hogyha megtudnát...

1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semmit...
2012. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
még mindig jobb, mintha justin bibert hallgatna
2012. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Nos én örülnék neki, inkább ilyet hallgasson mint j.biebert/fluort meg hasonló idiótaságokat.
2012. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hány éves, és milyen személyiség, viselkedés társul a zenék mellé. Bár azért egy Cradle of Filth vagy Eluveitie nagyon nincs egy kategóriában.

Mondjuk nem tudom, mit szólnék, mert hasonló irányban mozgok , és kamaszként nagyon utáltam, ha a szüleim számon kérték rajtam a zenei ízlésem. Ezek közül párnak még örülnék is, inkább ilyeneket hallgasson, mint a sok autotune-nal feljavított sz*rt, már bocsánat.

2012. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Hallgassa. Ha meg Justin Biebert hallgatna akkor meg azt. Ezt ő dönti el.
2012. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van ízlése! Dimmu Borgir és Cradle of Filth kedvenc bandáim közé tartozik :D
2012. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Nincs gyerekem(,sőt szinte én is gyerek vagyok),de azért válaszolok.Az,hogy "ilyeneket" hallgat,semmi gond,ettől lesz egyéniség!Jobb mintha apjuk által felcsinált Bella Thorne-t(bocsi a megnevezésért),Justin Biebert és miegymást hallgatna.Szóval semmi gond nincs evvel(szerintem).:)

14/L

2012. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem, ilyen idősen jobb is, de semmit nem szólnék, hallgasson olyat, amilyen tetszik neki.
2012. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"Nagyon jók a számok! jó az izlésed kicsim.."
2012. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát hallgassa. Oké, még én is gyerek vagyok, de apu se szól bele, hogy milyen zenét hallgatok. Én általában tépős zenéket hallgatok, mellette metált is meg mindenfélét, de aput egyáltalán nem érdekli. Most attól, hogy ilyen zenéket hallgatok én még ugyanaz az ember vagyok, mint eddig. Max. megjegyzi, hogy milyen beteg ízlésem van, de ennyi. Ne parázz rá, had hallgasson azt amit akar.
2012. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!