Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne anyukátoktól ha...

Rosszul esne anyukátoktól ha azt mondaná, ne menj rövidnadrágba utcára mert kövér vagy?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 12:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezném hogy szerinte hogy áll,és azt mondaná hogy nem áll jól akkor nem esne rosszul.

Dundi vagyok igy mindig kikértem anyu véleményét,őszintén megmondta ha valami nem állt jól.

2012. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Ha vékony vagy,nem érdekelne,simán kimennék benne.Ha kövérke vagy,akkor meg lehet hogy csak azért mondja,hogy figyelmeztessen a súlyodra:)Mi az a kövér,hány kg?
2012. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%
hát én sem vennék fel sortot, ha óriási sonkáim lennének. Tényleg kövér vagy?
2012. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyára. Kinek nem döntené romba az önbizalmát? Attól, hogy esetleg néhány kg súlyfelesleg van Rajtad, nem kell takargatni a tested, sem bundában járni nyáron. Vegyél fel bátran rövid cuccokat, ha jó idő van, de mindenképpen válogasd meg, hogy előnyös legyen az alakodhoz mind színben, mind fazonban. Fel a fejjel!
2012. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

49kg.


Csak rosszul esett, meg tesóm barátnőjének szerinte Modellkedni kéne olyan szép,mikor kb olyan a lába mint a wcpumpa nyele, saját lányát meg ledagadtozza,ez így kicsit rosszul esett.

Mert ha tényleg annyira dagadt lennék, vagy ha nem tudnék róla,akkor azt mondom, jó mondja.

De minek kell egy anyának 1 nap legalább egyszer valami bántót mondani saját lányának..:(Nem értem.

2012. ápr. 5. 12:33
 6/47 anonim ***** válasza:
80%
Inkább ő mondja meg, mint egy idegen cikizzen ezzel. Ő valószínűleg jó szándékból mondja, nem akarja, hogy beszólogassanak az utcán.
2012. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámtól és a közvetlen hozzátartozóimtól elfogadom a kritikát.


Mindenki más meg...

2012. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Hát úgy tudtommal, nem vagyok annyira csúnya alkatilag, hogy ne állna jól a rövidebb, nincs sonkám sem :D

Talán egy kicsi súlyfelesleg, de attól még nem kell egy embernek elbújni, mert van max 4-5kiló amit ledobhatna...

2012. ápr. 5. 12:35
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

49 kg? hány centihez?

Azért fogalmazhatott volna úgy, hogy nem a legelőnyösebb. Én tudom, hogy nincsenek szép lábaim, nem is hordok sortot, csak térd alatti szoknyát.

2012. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

akkor én reagáltam túl, de nekem rosszul esett:(

Főleg, hogy mást dícsér, nem egyszer volt, hogy nálam testesebb sokkal fiatalabb (azt hiszem 3-4éves kislányra)mondta,hogy nagyon jól néz ki, szép alakja van. Engem mégis bánt vele:/

2012. ápr. 5. 12:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!