Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy büdös?

Figyelt kérdés

Próbáltam viccesen mondani, de poénnak vette. Próbáltam komolyabban mondani, hogy "néha büdi vagy", erre a válasza az volt, hogy igen, néha megizzad (szex közben pl..). Mondtam neki, hogy mi lenne, ha leborotválná a hónalját (nagyon szőrős, szerintem megoldódna a probléma), de azt mondta, hogy neki így tetszik, nem fogja leborotválni.


Viszont már csak fürdés után szexelünk, mert ha megérzem az izzadtságszagot, elmegy az egésztől a kedvem.. :S Ráadásul jön a nyár, mi lesz akkor?!:S


Szerintetek hogyan mondjam meg neki? Vagy mit tegyek? Ez valahogy annyira kényes téma..


2012. ápr. 5. 20:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Pl a bore illatat imadom, nem csak furdes utan. De senkin nem vagyok hajlando elviselni az izzadtsagszagot es latni az izzadtsagfoltot! Nyaron undoritonak tartom azokt az embereket, akik izzadnak es latszik. Tudom, hogy ez nem normalis, de undorodok az izzadsagtol. Ezert a paromon se viselem el, akarkirol is legyen szo.
2012. ápr. 6. 08:57
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Sajna a hónaljborotválás abszolút nem fogja megoldani a problémád. A szaga ugyanis ugyanolyan lesz.

Inkább vegyen jó minőségű dezodort. Én magamon érzem, hogy a gagyik mellett simán büdi lesz a hónaljam pár óra után (pedig leborotválom :) ), muszáj jó minőségűt vennem, ha azt akarom, hogy tényleg ne érződjön.

2012. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%
Az én páromnak is van egy szaga sajnos. Amikor finoman közöltem először vele, naná hogy megsértődött, mint egy kisgyerek. Persze az ember ritkán érzi a saját szagát, ezért lehet az hogy a te párod nem érzi. Hát én vettem enyémnek egy dezodor-tusfürdő csomagot, használja is, de mi is csak fürdés után szexelünk. Néha el tudok tőle hidegülni, ezért nem is rendszeres a nemi életünk. Hazaér munkából és megcsap az a rossz illat, és volt hogy megölelni sem akartam pedig nagyon szeretem. Sajnos ez gén, öröklés, és nem tudtok ti se tenni semmit a fürdés utáni szexen kívül.
2012. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Az én suliban 80-90% a cigányoknak izadtság szagúak és nem vesznek tudomást hogy büdösek, de van pár fehér is aki büdös szóval ez inkább családi hátterű dolog
2015. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
42%
Vicces olvasni ezeket a finnyás lányokat, de azért kiváncsi lennék nektek amikor bepálik a hónalj tuti némelyiknek szarszaga van.. Ti azt hiszitek, hogy amiért nem ferfinak születtetek illatosabbak vagytok hát nagyon nem.. Volt egy baratnőm gyönyörű ápolt, odafigyelt mindenre azt amikor levette a cipőjét rohadt lábszaga volt.. Mégse mondtam neki hogy vágd le a lábad, mert szerettem és elfogadtam olyannak amilyen. A szőrzet termeszetes dolog és csak a homokosok meg a metroszexualisok borotvaljak a labukat meg stb az igazi ferfiak leszarják az ilyesmit.. Tanuljatok tőlük vagy tömjétek be az orrotokat, de ha ilyen kérdések helyett hasznosabb dolgokkal töltenétek az időt lehet lenne normálisabb pasitok is.
2018. máj. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!