Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a közvetlen közeletekben...

Van a közvetlen közeletekben olyan ember aki lottó milliomos vagy milliárdos?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok olyanról aki megnyerte a nagy pénzeket?
2009. jún. 17. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem ismerek ilyen embert.
2009. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Panelban lakom,így a válaszom: nincs!!

de a panel nem zárja ki annak lehetőségét,hogy akár a szomszédom is milliomos legyen.

Egyébként ha bárki nyerne elmondaná a szomszédjának?.... na ugye...

2009. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak olyan, aki majdnem, de belőlük kettő is. Anya álmában az ő ex anyósa hotelajtókat nyitogatott, pont ötöt. Anya megtette a számokat a lottón anno, és majdnem elájult az egész család, amikor kihúzták. Aztán apa rájött, hogy a szelvény ott csücsül az intézendő fachban a konyhában... Megfeledkezett azon a héten a feladásról...


Másik alkalommal apa meg akart tenni öt számot, de egyikkel anya nem értett egyet:)

Így lett "csak" hármasuk.

Ezen két eset óta semmi.

2009. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem.De feltünne ha pl addig csak sirt,hogy nincs pénze aztán hirtelen már nem panaszkodik vagy hirtelen elköltözik vagy valami hasonló.nem?
2009. jún. 17. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
A lépcsőházunkban vannak nagyon jómódban élők, hogy honnan van, nem tudom, de nem is érdekel. Nem irigylem tőlük. Ha nyernék, én se kötném a szomszédok orrára...
2009. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak nem ismerek, de nem is hallottam ilyet még az ismerős ismerősének az ismerősétől sem. :(

Azért azzal ugye tisztában vagyunk, hogy azóta halmozódnak így a nyeremények, amióta számítógépes rendszer regisztrál és fogad minden fogadást? Régen (1980-as évek és előtte) nem voltak ilyen kiugróan magas nyeremények! És csodák-csodája a nyertesek nem is jelentkeznek sokszor a pénzért!

2009. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%
Még régebben Pakson nyertek a lottón, ha jól emlékszem a kosárcsapat. Osztoztak a lóvén, az összegre már nem emlékszem
2009. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%

DE VOLT MÁR TELITALÁLAT: "KISS JÓZSEF- SÁTORALJAUJHELYRÖL" NA HADJUK MÁR!!!

KÉZZEL HUZÁS: HIDEG-MELEG GOLYÓ

GÉPI HUZÁS PL: MÁGNES

JO AZ ÖTLET MI?

MERT MÉRT ÉRNÉ MEG AZ RT-NEK MILLIÁRDOKAT ODA ADNI AZ EMBERNEK?

GONDOLJATOK BELE HÁNYAN JÁTSZANAK!! SZOROZD MEG 200 FT-TAL! (ÉS MOST CSAK 1EMBER/1SZELVÉNNYEL SZÁMOLTAM) ÉS JÉÉÉ A SZERENCSEJÁTÉK ZRT-NEK MÁRIS 1HÉT ALATT TELITALÁLATA VAN VELÜNK...... ÉS KI AZ A HÜLYE AKI NEM JELENTKEZIK A PÉNZÉRT???????

BARBI

2009. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés emberekkel vagyok körülvéve. Egy munkatársam nyert hétmilliót a Luxorral. Kifizette belőle a lakáshitelt, kicsit felújította a lakást, vettek egy autót és el is ment a pénz. Egy másik ismerősöm már kétszer is nyert autót, de mindkétszer el is adta, mert neki inkább a pénz kellett. Én örülök a szerencséjüknek, mert mindkét esetben jó helyre került a pénz, de persze reménykedem, hogy Fortuna egyszer rám is mosolyog majd.
2011. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!