Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici lakásban, ahol nem fér...

Pici lakásban, ahol nem fér el járóka, hogy oldottátok meg, hogy közeletekben legyen a baba, játszani is tudjon, el tudjál végezni mellette?

Figyelt kérdés
Pl. főzés közben nem akarom a szobájában hagyni a kiságyában akkor mit csináljak vele?
2011. aug. 30. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Babahordozóban, amíg pici volt hurcolásztam mindenhová. Azt elég hamar kinőtte, utána jó szolgálatot tett a pihenőszéknek is használható etetőszék. Aztán ahogy egyre inkább igényelte a mozgást, irány a padló... Letettünk egy szőnyeget a konyhába is, hogy puhább, melegebb legyen. Ha pedig megtanul mászni, akkor úgysem tudod megállítani :).
2011. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sosem volt járókánk, mi is a földre tettük szőnyegre sőt a téli hidegben + 1 szőnyeget tettünk a földre, hogy meleg legyen. Mikor kezdett mászni, na aztán meg mikor járni, végül a bútorokra felmászni, az izgalmas volt, rengeteget futottam utána, pakoltam mindent új helyre, de csak így tudtuk megoldani. Próbáltam azt is, hogy matracokból építek neki egy járóka jellegű valamit a földön ami baromi nagy lett volna, de nem viselte el, hiába támasztottam ki fotelekkel amik bazi nehezek voltak, addig küzdött míg ki nem jutott a kis szabaduló művész.


Mennyi idős?

2011. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se volt soha járókánk, most már 3. gyerek növekszik úgy, hogy akkor végzem a munkám, amikor ő alszik.
2011. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még nem mászik, csak forgolódik, 4 hónapos. Akkor csinálom a dolgokat, amikor alszik, de pl. majd az etetőszék is kiváló lesz erre a célra, amikor főzök, szeret benne most is lenni, dönthető, kényelmesen el van, amikor eszik, csak most még hosszabb időre nem hasznos.

Mi nem is tervezünk járókát, a szüleimnek sem volt, és három gyereket neveltek fel. ^^

2011. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krisztivan ***** válasza:
100%
Nekünk se volt járókánk.Hordozó volt amíg nagyon pici volt aztán letettem a szőnyeget a szobába úgy hogy egy kis mozdulattal rá tudjak nézni.Így megtanult egyedül is eljátszani amíg dolgom van.De folyamatosan beszéltem hozzá szinte mindig.Aztán amikor elkezdett kúszni,mászni azóta a lábam alatt,között van és úgy végzem a házi munkát is.
2011. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A szobában elvégezhető munkákat úgy csinálom, hogy leteszem a szőnyegre (amire plusz külön plédet teszek neki, mert bukik időnként, és így csak azt kell folyton mosnom), így lát engem és beszélek is hozzá. Vasalás, egyebek így megy.

A konyhai dolgokat pedig csak akkor csinálom, amikor alszik.

2011. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!