Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Éreztétek már úgy mikor...

Éreztétek már úgy mikor ránéztetek egy bizonyos emberre vagy a közeletekben volt, hogy lesz hozzá valami komolyabb közötök majd egyszer?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ebbe a témakörbe tartozik, de szinte csak itt lehet normális válaszokat kapni.
2010. júl. 31. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Embereknél nem működik nálam, csak helyszínekkel.

2010. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Természetesen,szerintem ezt hívják vonzalomnak,fellángolásnak.Aztán,hogy mi is válik belőle valóra,az mindig két emberen múlik.Velem egyébként előfordult már párszor,néhányszor bejött,párszor meg nem.

Most is így vagyok egyébként.

2010. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, meglátok egy embert és vonzódom hozzá, aztán hónapokig rá gondolok, később elfelejtem. Aztán ismét összefutok vele valahol és az olyan jó érzés.:)
2010. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Amikor annak idején először ránéztem a feleségemre, rögtön tudtam, hogy ő lesz a gyermekeim anyja... (Így is történt.)
2010. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
A Szanszkrit, és egyes keleti kultúrák ezt nevezik karmának.
2010. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
ez gyakori jelenség. bizonyára azért,mert egy előző életedben is ismerted :) ha jobban belegondolsz,az emberek környezetében kevés olyan ember van,aki elsőre úgy tünik,sose láttam. nem véletlenül kerülsz a közelébe :)
2010. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem müködik ez a dolog, amikor először láttam életemben a későbbi férjemet, egy hatalmasat dobbant a szívem, és alig kaptam levegőt...
2010. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Velem már előfordult egyszer, de nem szerelemről van szó...


Elmentem egy helyre, ahol megláttam, beszéltünk kb. 10 mondatot, és már mikor megpillantottam, tudtam, hogy közel fog állni a szívemhez...


Sosem hittem ezekben, meg most sem hinném el, ha nem történt volna meg velem személyesen.

Olyan érdekes dolog ez... :-)


Azóta nagyon sokat beszélek vele, tartom vele a kapcsolatot, és bátran kijelenthetem, hogy a példaképem lett. :'-)

2010. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Három éve történt meg, életemben először.

Valahányszor láttam újra és újra, ugyanúgy görcsbe rándult a gyomrom, pedig nem vagyok szerelmes fajta, az első látásra születő szerelemben meg aztán pláne nem hiszek. A nevét sem tudtam, de azt igen, hogy élettársa van.

És ő is mindig engem nézett.

Néha arra gondoltam, miért van élettársa, hiszen hozzám tartozik. Néha arra, hogy ennek többnek kell lennie, mint szexuális vonzalom, hiszen már három éve játszom a fantáziával. Hogy ez már legalábbis megszállottság. Többségében meg arra, hogy csak képzelődöm, biztos nem engem nézett.

És néha felsoroltam magamban az összes kifogást, amiért nem is lehetnénk együtt.


Egy hete elköltöztette az élettársát, és tegnap megjelent nálam.

2010. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen!:)Én megéreztem,és álmodtam is hogy a párommal elég komoly dolog lessz köztünk,azóta már 4év telt el,és azóta is 1ütt vagyunk.
2010. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!