Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rendezzük a befizetetle...

Hogyan rendezzük a befizetetlen villanyszámla dolgát? Egyáltalán rendezzük-e?

Figyelt kérdés
Szüleimnél kikapcsolták az áramot, mert nem volt kifizetve a díj. A húgom a segítségükre sietett, hogy adják neki oda a kifizetetlen csekkeket és majd ő befizeti. Erre apám azt mondta, hogy adjon 60 ezer forintot és majd ő mindent elintéz... Ennyi pénz nem volt a húgomnál és ismét kérte a befizetni való csekkeket. Apám nem volt hajlandó odaadni és természetesen ismét tökrészeg volt, mint minden nap.
2012. ápr. 6. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a szolgáltatóhoz mennék, és ott érdeklődnék.
2012. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de apám nem adta meg a szerződési számot sem, ráadásul az összes dokumentum el van téve a szemünk elől.
2012. ápr. 6. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Anyud nem tud segíteni?

Az biztos, egy fillért ne adjatok apátok kezébe, mert megy az mindenhova, csak oda nem ahova kéne!

2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
akkor szerintem nincs is nagyon miről beszélni. talán ha apátok egy kicsit józanabb lesz, akkor kellene kérni tőle a csekket. ha meg nem adja, akkor vagy anyutokat, vagy akkor hagyni, és előbb - utóbb lehet, hogy megjön az esze. :( tudom, hogy nem könnyű, de muszály valahogy észre téríteni.
2012. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha már ki van kapcsolva az áram, akkor nem elég a befizetetlen csekket befizetni, van ki-és visszakapcsolási díj is.

Szerintem személyesen az ügyfélszolgálaton tudnának segíteni.

2012. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A szolgáltatóhoz hiába mész, ott csak annak adnak felvilágositást akinek a nevére szól a számla.

Én pénz nem adnék a helyedben, ha áramot akarnak, akkor úgyis odaadják a számlákat.

2012. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

hasonló volt nálunk is a probléma csak mi voltunk olyan hülyék hogy 270 ezer forintot odaadtunk apámnak hogy ő majd befizeti a villanyt.2 hétig nem láttuk majd részegen pénz nélkül hazaért....

hogy mire költötte el a pénzt rejtély mert a tartozást nem fizette ki.

2012. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Apám minden nap tökrészeg. Ez az egyetlen nála, ami számít. Szerintem nemsoká a vizet is le fogják kapcsolni náluk. Anyukám 25 éve pszichiátriai segítségre szorul és nyugtatókon él apám miatt.
2012. ápr. 6. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:

ismerős szitu..alkoholra valamiért mindig van pénz.

anyukádat el kéne hozni apád mellől

2012. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Apukád nem dolgozik, csak anyukád?


Sajnos ez általában bevett menetrend - alkoholista férj mellett valamilyen pszichiátriai betegséget "kifejlesztő" anya, és az elszenvedő, a gyerek. Nem tud anyukád elválni? Valahova máshova, nagyszülőkhöz költöznétek? Kinek a nevén van a lakás, van-e haszonélvezet? Hány éves vagy?

2012. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!