Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kéne angliai/német Gáz/Telefon...

Kéne angliai/német Gáz/Telefon/Villanyszámla, előny ha úgy van fotózva, hogy a kezedben tartod/tartja az illető. Név/Cím természetesen nem kell, ki lehet óvatosan vágni, hogy a kép ne sérüljön. Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyet kérnek akkor nem fotót akarnak,hanem bizonylatot.Fotót akár a netről is le tudsz szedni.
2012. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerestem, csak angliában a british gas nevű szolgáltatónak találtam számláját, de nem felelt meg, Egyébként nem tudom ismered-e battle.net account country változtatáshoz kérik, és számla kell, ez 100% :)
2012. ápr. 4. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk nem a british gas-nal van gázszámlánk.Többe alternatíva van.De miért kérik??

Én akkor sem értem,hogy egy fotó hogy lehet elég,hiszen bárhonnan tudsz szerezni..

2012. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

NA oké, elmondom.

Itt van egy olyan promóció, hogy ebbe a játékba meghívod a "barátod" és kaptok játékbeli extrákat, stb.

Csak hogy ez Mo-n nem működik, mivel piramisjátéknak számít.

Én buta meg HU címmel reggeltem.

Csak úgy állítják neked át, ha van érvényes bizonyítékod, ők leszarják kb. mi a címed, mert megéri nekik, csak az a lényeg benne, hogy a Szerencsejáték Zrt. Aki ráfogta ezt a piramisjáték jelzőt ne tudjon belekötni, mert ebből a battle.net-nek kára lehet.

Ezért mindegy nekik hogy érvényes-e, vagy sem, csak hogy be tudják mutatni ha kérik.

2012. ápr. 4. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
értem..hát akkor sok szerencsét..
2012. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem meg lesz.
2012. ápr. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!