Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel elérhetem a célom, ha...

Ezzel elérhetem a célom, ha elég kitartó vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

13 éves lány vagyok. Anyám nem engedi, hogy szőrtelenítsem a testemet. Mert szerinte túl fiatal vagyok. Elmondtam az érveimet, de hajthatatlan. Közöltem vele, hogy rendben, de nem vagyok hajlandó rövid ujjú pólóban és rövidnadrágban lenni, és egész nyáron csak hosszúnadrágot és hosszú ujjú pólót fogok felvenni. És persze strandra sem vagyok hajlandó elmenni. Kíváncsi vagyok, hogy őt mikor kezdi el zavarni, hogy így leszek egész nyáron. Abban biztos vagyok, hogy én kibírom, elég kitartó tudok lenni. Ha ezek után sem engedi meg, akkor így jártam, de nem érdekel, addig amíg szőrös a hónaljam, karom, lábam így fogok öltözni.:) Szerintetek elérhetem a célomat ezzel?


2012. ápr. 6. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom h eléred e a célod,tényleg fiatal vagy a szörtelenitéshez de a borotválás szerintem nem gáz... sztem én is tuti borotváltam(fekete a hajam...)a kezemet mondjuk nem... de azt lehet szökittetni.mostmár én is gyantáztatok, de valahogy az én tinikoromban még nem volt ciki tárgya a szörös kéz. a láb az gáz de a kézért nem cikiztek. másnak is szörös keze volt.ja meg akkor még harisnya volt.. az meg eltakarta a szört.
2012. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem hiszem xd Az én anyukám itt azt csinálná, hogy az összes ilyen hosszú ruhámat eldugná, és csak a rövideket hagyná meg xd Titokba vegyél szerintem magadnak borotvát, és ennyi. Nem hiszem ,hogy naponta le ellenőrizné, hogy hol vagy szőrös, hol nem :D
2012. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem szeretnék borotválni, mert azt hallottam, hogy attól még erősebb lesz a szőr. Inkább gyantáztatnék, de ahhoz meg kell törnöm anyámat.

2012. ápr. 6. 18:23
 4/8 anonim válasza:
74%
Mondjuk az igaz, hogy erősebb lesz, de ha leborotválod úgy is mindegy hogy milyen, mert ha leborotválod, nincs ott :D De gyantát is vehetsz magadnak. Vagy ha mindenképpen szeretnéd anyud beleegyezését,akkor mondj példákat barátnőid közül, hogy ki szőrteleníti magát még. A kezeden amúgy szerintem se kell szőrteleníteni.. mondd el anyudnak , hogy azért az nem valami előnyös hogy ha nyáron mindenki a szőrös lábad meg hónaljad látná.Szerintem neki se tetszene , ha így kéne kimennie utcára:D
2012. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudom miért nem lehet fiataloknak de tény hogy sehol nem ajánlják a gyantát.az erösödés meg nem pár év alatt fog látszani addigra meg már gyantázhatod. ugyhogy nyugodtan borotváld, késöbb ugyis gyanta lesz(már ha birod)az meg elvileg pont hogy ritkit.

az erösödést ne ugy képzeld hogy sörtéid lesznek. talán 40 éves korodtra igen. én nem birok semmit a lábamon,igy muszáj borotválnom. 10 éve csinálom és még nem vettem észre hogy erösödne.

2012. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt már mondtam neki. JAh és nem hiszi el, hogy az osztályból az összes lány szőrteleníti magát. LEhet eljátszom majd, hogy bőgve jövök haza suliból és, hogy csúfolnak emiatt vagy csak szimplán otthon elkezdek bőgni.
2012. ápr. 6. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
na ez a bögös dolog elég jo ötlet. tettesd magad letargiásnak kedvtelennek. légy ellentéte ami voltál.esetleg egyszer kétszer ne akarj suliba menni mert félsz a cikizéstöl.amugy nem tudsz venni borotvát és leszedni? oké hogy látni fogja utána szoknyában de nem hiszem el hogy ez akkora probléma!! nem drogozni akarsz!!
2012. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad, lmész a legközelebbi drogériába és veszel egy csomag eldobható borotvát, este meg leborotválod ahol zavar a szőr. it tud szerinted anyád mégis csinálni? Visszaragaszgatja rád a szőrt? Teljesen természetes és normáksi dolog, hogy a egy kamaszodó lánynak ne legyen bunda a lábán és kutya a hónalja alatt, mert igénytelen dolog. Megmondod, hogy ha tetszik neki , ha nem, téged ez zavar és leszeded. Pont.
2012. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!