Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után van látható...

Mennyi idő után van látható eredménye a kitartó edzésekének?

Figyelt kérdés

Itthon tornázom, kicsit erősíteni szeretném a testemet, főleg a lábamat és a fenekemet munkálnám meg.

Kitartó vagyok és elszánt, nincs rajtam felesleg csak erősödni szeretnék. Az akaraterőm nagy és élvezem is a mozgást.


2012. ápr. 3. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg keményen tornázol és hatékony gyakorlatokat végzel, mint pl. guggolás, kitörés, lábemelések súllyal terhelve, stb. és az étrended is ennek megfelelő, akkor pár hónap múlva lesz látható eredménye.
2012. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezeket is csinálom amiket leírtál. Először azt hittem nem fogom bírni, de valahogy elkapott egy akkora akarat erő képes voltam folytatni azután is hogy első napokban menni is alig bírtam az izomláztól.
2012. ápr. 3. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor később se hagyd abba és meglesz az eredménye.:)

Találsz jó edzéseket a bodyrock.tv oldalon is.

2012. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!