Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem vagyok kitartó, mit tehetnék?

Nem vagyok kitartó, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha elszeretném kezdeni egy nap a fogyókurát, akkor nem kell 1hét se és a fogyókurából semmi se lesz. Nem vagyok kitartó, de nem tudom mit tehetnék, pedig nagyon szeretnék szép alkatot.


16 éves fiú /190 cm/ 105 kg


2012. ápr. 3. 22:58
 1/8 anonim válasza:
Kitartás nélkül b@szcsizhatod, haver.
2012. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kitartásom,de mindig rettegek,hogy egy dagadt,beteg ember leszek.Így minden nap megyek a belvárosba,és nap mint nap találkozom olyan nőkkel-férfiakkal akik iszonyú kövérek,szinte taszítanak.Rájuk nézek,és azt mondom magamban" Ha zabálsz te is ilyen visszataszító leszel" Ez segít,hogy 3-6 napig figyeljek az étkezésre,a mozgásra.Amikor újra lanyhul a kitartás,akkor újra ilyen embereket nézek meg,és újra hat a riadalom..

Nekem használ mert eddig fogytam 11 kilót..

36/N

2012. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hat pedig a kitartas minden feladat elvegesehez nelkulozhetetlen, valoszinuleg nincs benned eleg inspiracio.Ezt a helyzetedben azzal tudnad novelni, ha arra fokuszalnal, h elkepzeled pl. mennyivel konnyebb lesz minusz kilokkal a hatad mogott majd szaladni a busz utan, csajozni, nem kell majd szegyenkezned az emberek elott a kinezeted miatt, jobban elfogadnak es ervenyesulhetsz tobb tarsasagi dologban( bar ez utobbi 2 csak akkor szempont ha tulsulyos vagy jocskan).Egyaltalan jobb lesz a onbizalmadnak a kisugarzasodnak es nem utolso sorban az egeszsegednek.Es bizonyitasz magadnak!mert sajat magad elott a legfontosabb h megfelelj, utana jon az osszes tobbi.Csinalj napirendet.
2012. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb: ne vegyél össze minden hizlaló kaját, csak olyat, amit ehetsz diéta mellett, abból is csak annyit, ami kell. Ha nincs a hűtő tele kajával, nem kell félned, hogy teletömöd magad, és kitartás nélkül tudsz keveset enni. Jobbat nem tudok mondani.
2012. ápr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát pedig kitartás nélkül nem fog sikerülni, fokozatosan állj le a rossz étrendről, és ne tarts otthon

csokikat, chipset, cukorkákat, üdítőket stb..

reggelire egyél teljes kiőrlésű kenyérből szendvicsetm hozzá főtt tojás, sonkák, túrókrém, sovány sajtok és pakold meg zöldséggel

tízóraira uzsira egyél gyümölcssalátát joghurttal(natur vagy a kefír is ugyanolyan jó egy kis túróval is kikeverheted)

ebdére sok sok zöldség sovány husok grillezve/párolva/sütve stb (pulyka, csirke, tojás, máj, sovány kacsa, liba sertés, marha) zöldségmártás-sóska, spenót, hüvelyesek párolva, rizs, főtt krumpli, különféle salátátk,

vacsora hús, hal, tojás, túró,, zöldség, gyümölcs


ebédet lehet variálni:

levesek-zöldségleves, tojásleves, husos leves-pl májas pulykaragu, spenótleves stb

töltött zöldségek, tojásos lecsó, májragu rizzsel, zöldséges rizseshús, almával/túróval töltött csirke(persze bőr nélkül) főzelékek-kefírrel sűrítve(hozzá feltétnek roston natur csirke/pulyka, főtt tojás stb)

igazából életmódott kéne váltani szóval táplálóbb ételeket


cukros müzli helyett natur zab vagy árpapehely-ezt tudod ízesíteni kis méz, diók, mogyoró, aszalványok

zsíros tejtermék helyett a soványabbak

bő olajban sütés helyett párolás, roston, grillezve, főve

lisztes tejes sűrítés helyett lehet kefírrel/íróval/magával

hasáb helyett főtt krumpli

zsíros husok helyett sovány

több zöldség, gyümölcs

2012. ápr. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig legyen hatalmas akaraterőd, míg észre nem veszed magadon a fogyást pl belemész a régi cuccokba, kevesebbet mutat a mérleg stb. Szerintem utána már meglesz az ösztönző erő
2012. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha jó alakot akarsz, akkor sportolj! Mondjuk naponta egy órát! :D

A fogyókúra nem egyészséges!


Ha pl. nem birod ki, hogy ne egyél chipset, akkor egy ICIPICI nem árt.



A LÉNYEG: járj edzésre!

2012. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igazából ha egy picit is tudatosabban élsz, lassan, de elkezdődhet a fogyás, lényeg, hogy egyél-igyál, de ne unalomból, ha nasizhatnékod van vágj fel apró darabokra és burkolj be 1 almát, este 6-7 után ne egyél(!!!) max. 1 gyümölcsöt és minden nap reggelizz, egyél meg néhány gyümölcsöt. nem mondom hogy szaladni fognak lefele a kilók, de nem hízol tovább, és egyeseknél már ezis nagy szó!
2012. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!