Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki?

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Hétvégén láttam az unokatestvérem barátját egy másik csajjal enyelegni, egy buliban. Odamentem, jól beolvastam a srácnak (aki mondjuk sose volt szimpatikus) és mondtam neki, hogy vagy ő mondja el, vagy pedig én. Ő azt mondta, hogy majd hétfőn mindent bevall, de ez azóta se történt meg, nekem meg lelkiismeret-furdalásom van és nyomaszt ez a titok. Hogy álljak oda az unokatestvérem elé, így egy hét elteltével? Beleavatkozzak? Nem szeretnék fájdalmat okozni neki (ez az első komoly kapcsolata, és nagyon szereti ezt a fiút), de azt se szeretném, hogy hülyének nézze ez a pasi.
2012. ápr. 6. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Most az mitől jobb, hogy a srác csalja agyba-főbe? Majd túlteszi magát.
2012. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 evans ***** válasza:
24%
nem a te ügyed ne avatkozz bele mert a saját kárán kell tanulnia!
2012. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám! az más kérdés hogy bizonyitani is kéne,de ha már elmondod a csajnak és az számonkéri a pasiját lehet hogy az olyan zavarba lesz hogy elárulja magát. persze rosszul is kisülhet,h megharagszik rád esetleg. d eha nem mondod el és késöbb derül ki és az is hogy te tudtad, azért is haragudhat. szerintem mondd el. ha megbizhatatlan a srác akkor ugyis el fog még követni hibát és elöbb utobb lebukik a csaj elött is,és akkor kibékülhettek ha összevezstek esetleg:)
2012. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen a saját kárán kell tanulni ez igaz. de ha szerelmes ugyse hiszi majd el. de késöbb megtanulja mikor ujra hibázik a csávo.
2012. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ne szólj bele. Ők kibékülnek, és te leszel a rossz. Én az egyik barátnőmmel voltam így, azután ő veszett velem össze, hogy le akartam járatni előtte a fiút, hogy féltékeny vagyok az ő boldogságukra, stb...stb..
2012. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem beszélek a fiúval, újból megkérem, hogy ismerje be amit tett, mert az úgy a korrekt. Ha továbbra se teszi meg az első lépést akkor szólok az unokatestvéremnek, mert nem szeretném, hogy ez a fiú palira vegye.
2012. ápr. 6. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Anno a húgom pasiját láttam egy másik lánnyal kézenfogva, és állati zavarba jött, mikor észrevett. Egy hétig gondolkoztam, hogy elmondjam-e a huginak, mert nem akartam fájdalmat okozni. Aztán - mivel a srác nem vallott - finoman rákérdeztem a húgomnál, hogy minden OK-e köztük. Mondta, hogy szerinte a barátjának van valakije, mert olyan fura. Akkor elmondtam, hogy tényleg van. Utána azt mondta, hogy megharagudott volna, ha eltitkolom előle, mert ezt joga van tudni.
2012. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szeretném tudni, ha a drága párom csalfa, szóval a "mondd el neki" táborát erősítem.

Nem tudom ki az, aki éveket húzna le valaki mellett, majd kiderül később a saját kárán, hogy végig csalva volt...

2012. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!