Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a csajnak, ha...

Elmondanátok a csajnak, ha tudnátok, hogy a pasi nem őszinte vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki szimpatizál egy pasassal, aki viszont szerelmes a csajba. Nagyon szeretné ha járnának és már úgy is néz ki a dolog, hogy járnak, de a srác igen gyakran összejár szexelni valakivel, mert vonzó neki a nő, de többet tőle nem akar. Elmondanátok a csajnak, hogy a pasi nem őszinte vele, mert hiába szereti, más nővel szexelget?
2011. júl. 15. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, majd ha komolyra fordul köztük, dobja a szexpartnerét.
2011. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az eleje kicsit bonyolult lett. Mindkettejüknek sokat jelent a másik, de a pasi már szerelmes is a csajba. Ez a lényeg.
2011. júl. 15. 21:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy összejöttek épp a napokban, de a szexpartner ugyanúgy megvan.
2011. júl. 15. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha én lennék a csaj, örülnék ha valaki felvilágosítana!
2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elmondanám igen. Azért mondanám el, mert én személy szerint úgy viselkedem másokkal általában, ahogy én is elvárom, hogy velem viselkedjenek. Én szeretnék róla tudni, ha velem ez történne, szeretném ha egy kívülálló is az illető, de elmondaná. Ezért mondanám el én is.

21/L

2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, jobb tudni a dolgokról, de azt nem szeretném, hogy olyannak tartson, aki mindenbe beleüti az orrát. Na meg félek a reakcióktól és hogy mi lesz ennek a vége, nem akarom, hogy engem utáljanak meg, pedig ez a valószínű. Nem igazán ismerem a lányt sajnos. Viszont szerintem nem lehet túlzottan szerelmes valaki és nem érdekelheti annyira nagyon a csaj, ha egy másik nővel jár össze. Én ha szerelmes vagyok és igazán érdekel valaki, akkor másra nem tudok úgy tekinteni.
2011. júl. 15. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy te vagy a szexpartner?
2011. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten ments. Nem vagyok szent életű, de olyasmiben sosem vennék részt.
2011. júl. 15. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék bele. Számtalan megcsalást néztem már végig. Nem az én dolgom.
2011. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele ha már tudok róla akkor már sajna az én dolgom is...
2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!