Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kelt valami vonzalmat vagy...

Kelt valami vonzalmat vagy pozitív érzést egy nőben az, ha egy pasi "neki őrizte meg a szüzességét" hosszú évekig?

Figyelt kérdés
Csakmert kiskorom óta arról álmodom, hogy egy híres jó csajjal fogok először szexelni, lehet az akár színész, énekes stb. És hát sokszor volt olyan, hogy a csajt felizgulva kellett otthagynom emiatt a berögzült gondolat miatt. Van elég pénzem, nyárra már van jegyem nem is egy ilyen "sztárfesztiválra", ahol sok híresség lesz, pl. Harry Potteres csajok (LeakyCon) stb. A kérdés tehát az, ha esetleg sikerülne, elmondjam neki (persze angolul), hogy még szűz vagyok és pont erre a pillanatra vártam egész életemben? 21/F (nyáron már 22/F lesz)
2012. márc. 16. 10:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
62%
ez baromság:D tuti hogy eddig csak nem jött össze semmi és így akarod kompenzálni magad, hogy na most nyáron:D ááh, sírok:S de most komolyan... ekkora hülyeséget még nem hallottam..
2012. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez ugye kamu?
2012. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
szerintem ez semmilyen pozitív érzést nem keltene a nőben, inkább szánalmat... már bocs, de ez nagyon éretlen hozzáállás... 11-14 éves lányoktól még elfogadható, ha erről álmodoznak, de egy 21 éves fiútól már nagyon nem normális
2012. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ekkora kamut :DD a csajt felizgulva kellett otthagynod :DD tudod ki hiszi el :D
2012. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt egy no nem fogja bevenni.
2012. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Normálisvagy? válasza:

Hát bennem azt keltette a szöveged, hogy tuti nem vagy százas!

Majd valószínű, hogy veled akarnak lefeküdni azok a nők, van pénzed ok..., és? Nekik 80-szor több van!

2012. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mi lett volna ha kihasználom az eddigi lehetőségeket és meghúzok 20-30 hétköznapi csajt? (ha a részegeket is beleszámoljuk akkor meg szinte akármennyit). Ha én hülye vagyok akkor azok akik ezt csinálják miért nem azok?

Van aki a mennyiségre megy, van aki a minőségre, nekem az a vágyam, hogy az első élményem egy ilyen értékes csajjal legyen akire nagyon fel tudok nézni mert híres és szép. Nem tom mi ezzel a baj.

2012. márc. 16. 15:28
 8/17 anonim válasza:
kamuuuu:D
2012. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bennem semmi pozitív érzést nem váltott ki, se először, se másodszor. Harmadszorra meg már megszoktam. Kicsit sok szűz fiúval keveredtem össze. xD


23L

2012. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Normálisvagy? válasza:

Miért egy hétköznapibb csak nem lehet értékes? :O IDIÓTA!

Szerintem húzd meg Kiszel tündét, Ő még vevő is lenne rá!

Amúgy szerintem kamu vagy, ha meg nem, akkor csak szimplán egy hülye gyerek!

2012. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!