Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkivel befullad a beszélg...

Mindenkivel befullad a beszélgetés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem a neten ismerkedni. Az a problémám, hogy a szokásos ki hol lakik, hol tanul/dolgozik, mit szeret csinálni a szabadidejében, stbstb..sablonkérdések után előbb utóbb behal a beszélgetés.

Pedig értelmes embernek tartom magam, de egy idő után csak pár szóban megbeszéljük hogy kinek milyen volt a napja, vagy mit csinál a hétvégén, és annyi.

Most viszont megismerkedtem egy sráccal, aki tényleg érdekel. Úgyhogy nem akarom hogy ez legyen..:)

Mit csináljak?



2012. ápr. 7. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg érdeklődsz iránta, akkor nem lesz gond a témával! Eddig talán az volt a baj, hogy senki sem mozgatott meg benned igazán semmit sem, ezért nem érdeklődtél jobban irántuk. Ha valakivel egy hullámhosszra kerültük, akkor észre sem fogod venni, de megy magától minden. Még a beszélgetés fonala is. Csak ne görcsölj rá! Sok sikert!
2012. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy eddig rossz emberekkel akadtál össze.
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!