Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. A párom be akar...

S. O. S. A párom be akar mutatni a szüleinek most husvétkor?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem az ilyen ismerkedéseket ès tartok az ilyesmitól. A tesòjàt ismerem, jóban vagyunk, az apja tanár az anyja meg a postàn dolgozik. Vigyek valamit? Egy üveg bort? vagy mit tudom èn... Adjatok tanàcsot légyszi nem akarok rossz benyomàst kelteni
2012. ápr. 7. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy a férfi? Ha igen, apukàjának bor, anyukàjànak viràg és tuti a siker :)
2012. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell semmit vinni. Odamész, "jónapot", kézfogás, kis beszélgetés, utána úgy is leszállnak rólatok és csináljátok, amit akartok. Nem kell ezt túlparázni :)
2012. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jah bocsi én vagyok a làny 22èves, õ 26.
2012. ápr. 7. 13:44
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vittem semmit, leszámítva kis kóstolót a saját magam készítette sütiből. Párom nem vitt semmit a szüleimnek, eleve spontán ismerkedés volt - én még halogattam volna, mire apám kijött a ház elé, mikor párom hazavitt.
2012. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
egy üveg bor, egy kis süti, esetleg csokitojás, ha meglocsol az apósjelölt :)
2012. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

meglocsolnak valószinű,ezért csokinyuzsit apukának 8ha van öccse,báttya,akkor neki is)


vagy csinálhatsz sütit

2012. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Én a bunkó "jónapot" helyett a "csókolomot" ajánlanám. Kortól, nemtől függetlenül.
2012. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sütit nem hiszem, h viszek, vègül is husvét lesz ès mindenképpen sütnek sütit.
2012. ápr. 7. 13:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért is bunkó a jónapot? Amúgy én sem vittem semmit nekik, párom szülei elváltak, az anyukájánál is spontán bemutatás volt, mert mi ott voltunk nála, ő pedig hazajött a munkából, nem is számítottunk rá, így akkor már be kellett mutatkozni. Aztán barátom úgy döntött, hogy akkor menjünk át az apjához is, bemutat ott is. Szóval nem készültem semmivel, főleg, hogy nem is számítottam rá, hogy aznap lesz a nagy bemutatás. Ha tudtam volna, lehet készülök valami sütivel. Bár nem hiszem, de lehet átfutott volna az agyamon. Igaz mikor mi összejöttünk én 17 voltam, szóval nem hinném, hogy számítottak nagy ajándékokra bemutatkozás alkalmából.
2012. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az èn szülemnek elèggé kutyafuttàba mutattam be, szilveszter este mikor eljött èrtem ahogy indultunk bulizni õ sem hozott semmit.
2012. ápr. 7. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!