Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamám most azt találta...

Apanacsi kérdése:

Nagymamám most azt találta ki, hogy engem és hugomat húsvétkor elvinnének minket kicsit utazni Aggtelekre 5 napra Ki mit szól hozzá vajon jó ötlet e?

Figyelt kérdés

Annyit elárulok, hogy ez a mamám már nagyon sok rossz dolgot elkövetett

Pl. hugom ált. iskolás ballagásán is jól bealakított


2012. febr. 27. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a nagymamám és szeretnem kéne dehát vhogy mégse tudom
2012. febr. 27. 18:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ,hogy nektek milyen a kapcsolatotok,a szüleitek mit szólnak hozzá,mert én nem nagyon lelkesednék ha valaki pont húsvétkor akarná elvinni a lányokat:( De azért,ha ők szeretnék,lehet,hogy elengedném őket:(
2012. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát énis így vagyok vele, hogy ne vigyenek el minket mert utána lehet kérnék a pénzt amit ránk költöttek

tudom hülye felfogás dehát ez van

2012. febr. 27. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék:) Én a szünetem a barátaimmal szeretném tölteni, azt az 5 nap tavaszi szünetet amit kapunk 14L
2012. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát sajnos, hogy a tavaszi szünet tényleg nagyon rövid

én szeretnék menni néhány haverommal majd locsolkodni

2012. febr. 27. 18:46
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ha nem akarunk elmenni akkor nem áll kötelességünkben velük elmenni igaz ?

Már olyat is mondott a mamám a telefonban nekem, hogy lefoglalták a szállást( ami még nem teljesen igaz sztem)

2012. febr. 27. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de én "lesajnálnám"őket.Mi az,hogy a megkérdezésetek nélkül lefoglalnak szállást nektek?Az alap,hogy előtte megkérdezik,hogy akartok-e menni?
2012. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!