Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz dolog, hogy...

Ennyire rossz dolog, hogy néha egyedül lennék?

Figyelt kérdés

Durván egy éve nem volt olyan, hogy pár órára magam vagyok.

Se gyerek, se férj, se család.

Annyi magányom van, hogy amíg a munkába megyek, meg hazaérek.

Ez kb napi húsz perc.

Mára a férjem betervezte, hogy elmegy anyósékhoz, viszi a gyereket.

Mikor mondta, hogy menjek én is, kijelentettem, hogy nem.

Végre tudok nyugiban sütni, esetleg egy hosszú forró fürdőt is megengedek magamnak.

Erre leönzőzött.


2012. ápr. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
viccelsz? ez egy kötelezö dolog lenne minden családban, csak 99%ban sehol sincs igy. ezért van hogy kiégett lesz az ember, nem törödnek egymással.az a másik fel mikor nem is beszélgetnek.és igen önzö vagy! a saját érdekedben hogy helyt tudj állni mint feleség. ami meg már nem önzöség.
2012. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy vagy önző! Szerintem egy teljesen normális emberi igény néha egy kicsit egyedül lenni. Ha ezt a férjed nem érti, az az ő baja, de hogy még önzőnek is nevez, az egyenesen tapintatlanság.
2012. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Nem vagy önző. Ennyi jár mindenkinek. Bár azt nem írtad, ezt hogyan adtad a tudtára, illetve hogy anyósodékkal mikor találkoztál utoljára? De szerintem úgy elmondva, hogy "drágám nagyon el vagyok már fáradva, szeretnék egy kicsit pihenni, felfrissülni és ezt úgy tudom a legjobban megtenni, hogy magam vagyok" - hát nem hiszem, hogy ez önzőségnek jött volna ki.
2012. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk ez már szakítóok lassan

itt a kérdésem, kicsit több,de nálunk is ez volt egy fő probléma

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem. én sem tudok másképp lazítani igazából, csak ha egyedül vagyok. amíg nem dolgoztam (gyes), addig sokszor reggel 5kor keltem, h legalább reggel


ülj le a pároddal és harcolj ki heti egy saját estét, vagy gyerek menjen néha nagyihoz, mert ha nem vagy toppon, hogy told a szekeret????

2012. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!