Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ma 24 éves. Együtt...

A párom ma 24 éves. Együtt élünk. Nem tudok most ajándékot venni neki, mert nem úgy állunk anyagilag. Mivel lephetném meg itthol? Nem egyedül élünk ebbe a házba. és ráadásul emlékezetes dolog kellene mert mostanában elég sokat veszekedtünk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Készülj neki egy finom vacsorával, pl. a kedvencével, beszélgessetek, aztán vegyél fel egy szexi fehérneműt és szeretkezzetek egy jót!:)
2010. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd le neki egy levélben, hogy mennyire szereted, ez elég emlékezetes szerintem, ugyanakkor főzz neki egy szülinapi vacsorát, süss neki egy tortát. Ezek ugyan elfogynak, de az emlékezetében biztosan megmarad!
2010. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus vacsi,valami jo zene amit szeret,pár szelet süti vagy torta,
2010. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy erotikus tánc,szexi fehérnemű rajtad...
2010. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A pénz nagyon fontos, de van néhány dolog amit nem tud pótolni.Valszinüleg ő is tisztában van azzal hogy szűkösek a keretek,ezért az előttem szólókhoz tudok csatlakozni.

Azért írtam hogy tudd, nincs ezzel gond.

2010. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát sajnos a szex is kilőve most,mert összeszedtem egy hüvelygyulladást,és most no sex...a romantikus vacsora kilőve,mert a szülei miatt nem lehet összehozni.
2010. febr. 17. 08:59
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Második vagyok. A szex nem csak nemi aktust jelent, legalábbis számomra.... Csak Te is kényeztetheted. Ha a vacsora kilőve, menjetek el sétálni vagy hétvégén kirándulni. A sétát is lehet romantikusan megoldani, beszélgessetek sokat, bújj hozzá. Hidd el, értékelni fogja!
2010. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Csinálj egy PowerPointos bemutatót a képeitekkel. Én ezzel leptem meg a párom, és nagyon meghatódott. Kiválasztottam a viccesen sikerült képeit, mindenik mellé írtam valami ütőset pl: "akkor is szeretlek, ha épp araszolsz kifele a budiból" (és jött egy kép, ahol a wc-kabinból jön kifele). A végére pedig időrendi sorrendben betettem a jellegzetesebb alkalmakkor készült közös képeinket. Zenei aláfestésnek jött egy Szeretni valakit valamiért, és meg is volt az ajándék!!!
2010. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

nos ami ingyen van, az az érzés.... maga a szeretet.

a szexet hülyeségnek vélem, az van máskor is, nehogymár ajándék legyen.... én verset írnék, ha nem megy keress a neten...egyszerű lap, szív alakúra vágva, kézzel ráírni, és külön szoba csak van?? keress egy szál gyertyát, gyújtsd meg és akkor add oda neki, és rebegd, hoyg reméled méskor , majd "méltóbban" megünnepelhetitek a szülinapját. ezt nem fogja elfelejteni hidd el.

2010. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha meg tudod oldani akkor vidd el arra a helyre, ahol megismerkedtetek, vegyél egy üveg pezsgőt(azt már 4-500 Ft-ból lehet) és beszélgessetek! Ez nagyon meghitt tud lenni, és mindenképp azt mutatja, hogy nagyon szereted!
2010. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!