Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen csúnya lányaitok születnének?

Figyelt kérdés

Mint ezen a képen a három összekaroló fényképezkedő lány(?).


A moderátoroknak: nem egy képet linkelek ide, hanem egy weboldat amin a fénykép van, tehát semmi okuk nincs a kérdést törölni


Hogy lehet ilyen csúnyán éni?


[link]


2011. dec. 9. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
81%

Azt hittem valami rémségek vannak a képen..

Nem értem mi a problémád velük?Nem tökéletes szépségek de szerintem nem csúnyák.

2011. dec. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
74%
Ezek miért csúnyák? Nem lehet mindenki szépségkirálynő!
2011. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
72%

Ugyebár a gyerek a szülőkből "lesznek", ergo 90%-ban az ilyen ritka rondáknak a szülei is rondák :) Vagyis azoknak nem túl feltűnő a dolog :)

Érdekes dolog ez, mert nekem pl. 100-ból 95 csecsemő ronda. A facebook-on meg látom ahogy az ismerősök ajnározzák egymás újszülöttjeit, hogy "jáj be szíp!" :)) meg hasonlók... Közben meg rondák, mint a bűn :D Persze az ember a sajátját biztos sosem látja objektíven, bár néha hasznára lenne a gyereknek. Számtalanszor látom, hogy 160 centis 80 kilós Bözsikéket tömik kajával a szüleik, és mondogatják nekik hogy Jaj de szép vagy! Aztán mikor majd az élet mást mond később, akkor nem értik, és ez sokkal nagyobb trauma. Nekem pl. anyum kulturáltan megmondta, hogy kövér vagyok 14-16 évesen, és talán nem kéne ennyi édességet zabálni. Na mindegy, ez már egy másik történet. :)

2011. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mit csinálnék? Húznék a fejére a zsákot. A középső lánynak egyáltalán nem csúnya az arca, csak duci. Azon lennék, hogy ne hízzon el a gyerekem. Szemből nézve a jobb oldali sem vészes, sok ilyen szaladgál az utcán. Ha a bal oldali kiszedné a szemöldökét, egész emberi formája lenne.
2011. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
77%
10.49 és a bajsza? :D :D :D
2011. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyára te tökéletes vagy, kedves kérdező!
2011. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
93%

Nem csúnyák, hanem elhanyagoltak. Megfelelö ápolással (frizura, smink, ruházat, fogyókúra, sport stb.) rájuk se lehetne ismerni. De így..


én inkább úgy tenném fel a kérdést: "Mit csinálnátok, ha a lányaitok ilyen csúnyán elhanyagolnák magukat?"

2011. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
36%
Nah 10.52 magára ismert :D
2011. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
69%

A baloldali fiú nem???

Ha lány, kérjen bajuszgyantát.

A másik kettő nem csúnya.

2011. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
78%

Hát megenném őket vacsira. A középső úgy is jó húsban van... Ja nem, elnézést, butaságot írtam... :( ... Vacsira nem szabad, megterhelő, rosszakat fogok álmodni... Legyen kettő reggelire, a középsőt meg vacsira.

;-)

Komolyra fordítva: átlagos külsejűek. A kérdező viszont gyönyörű, bár nem ismerem, csak a szavaiból következtetek erre.

2011. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!