Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem magam a családommal,...

Jól érzem magam a családommal, barátaimmal, de mégis visszavágyom a kórházba! Normális ez?

Figyelt kérdés
Sokat voltam kórházban bizonyos betegség miatt,több,mint 2 hónapot.Hazaengedtek,de valahogy mégis visszavágyom.Hiányzik az ottani társaság,esti dumálgatások,azóta mindig mennék valahová.
2012. ápr. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális szerintem, ha annyi ideig ott voltál megszoktad. Most nehéz újra vissza szokni az otthonhoz.

Én 2 napot voltam, és szörnyű volt.

2012. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb 6 hónapot voltam kórházban és amikor hazaengedtek,legalább annyira nehéz volt megszokni itthon,mint amikor bekerültem.Úgyhogy szerintem normális.
2012. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

állítólag pszichésen levezetve:


sokan pont azért betegek, hogy másokból törődést váltsanak ki, és hogy ne kelljen szembenézniük az élet adta problémákkal. Így a psziché védekezésként használja a betegeséget és akár hosszantartó depresszió halálos daganatokat is okozhat akár.


Az egész sokszor nem tudatosan történik.

hanem pont, mint nálad.

2012. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!