Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? Mi rá az...

Mi lehet a gond? Mi rá az orvoslás?

Figyelt kérdés
Az utobbi 5-6 evben a szuleim egyre tobbet csesztettek egymast foleg apam. Mindig sokat dolgozott h eltartson minket, este 6-7-8 korul jott mindig haza a t-comnal dolgozik es folyton ugyeletes es mindig hivogatjak a kollegai h mi lehet a hiba pl a rendszerbe es mivel apu nagyon jo a szakmajaba mindig megis oldja de megis a kollegai kapnak jutalmakat nem pedig õ. Anya jogaszkent dolgozik nem keres annyit mint apa de tobbet van velunk. Apa az.a.tipus aki szereti a preciz dolgokat mindennek klappolni kell es a helyen kell h legyen,emellett sporolos fajta ami dicseretes. Anya is ilyen valamennyire de csak bizonyos dolgokba es nem az a sporolos fajta ahogy apa mondana szerencsetlen neha. A lenyeg h ha apa itthon van en mindig segitek tesoim is addig rendbe is van de rengeteget ordibal velunk uugy erzem h sose leszunk a szemebe csak rongybabak.anyut is sokat cseszteti nagyon sokat veszekednek. Az utobbi idoben en nagyon megvaltoztam. Regen kedves aranyos voltam pl aki mindig megkerte.a.szuleit h adjanak penzt.a.hajlektalannak vagy segitsenek az allatokon. Mostmar igy gimi 3ba ebbol a.gyerekbol semmi se maradt. Depreszios lettem elzarkoztam mindentol folyton ideges vagyok es duhos de a.semmisegekert is. Ha meg jot mondanak vagy kozeledniprobalnak felem eltaszitok mindenkit. A helyzet most ott tart h apa mondta h nembirja tovabb es ma elment. Nemtudom h visszajon e vagy sem. De az a gond h valamiert mar egyszeruen nem erzek semmi szeretetet magamban h most szarul kene magamt h erezzem. Ott tartok h sokat gondolok a halalra es mindig merlegelek h most tegyem ne tegyem elonyok hatranyok. Felek a fajdalomtol is es attol hogyha megtennem akkor lehet h vmeik szulom is megtenne. 17 eves fiu vgyok akit mar semmi es senki se erdekel csak az orok nyugalom
2012. ápr. 8. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Na szépen szedd össze magad,és ne gondolkozz hülyeségeken.Ezt a családi zűrt hagyd magad mögött, ne emészd magad rajta,és legyen egy célod amit kitűzöl magad elé.Például hogy nyugodt életet akarsz.Ha másképp nem megy,akkor egyedül folytatva,külön költözve.Ehhez kell egy kis pénz,ezt melóval összegyűjtheted,és utána a magad ura leszel.sok sikert
2012. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!