Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem miért nem képes...

A férjem miért nem képes válaszolni egyenesen? Apróságokról van szó

Figyelt kérdés

pl.:

van egy szoba, amit nem használunk, és el van romolva a reluxa. én nagynehezen kivilágosítottam, hogy a virágok kapjanak fényt. éjszakára be sem kell ott sötétíteni, mert nem használjuk a szobát. és ha egyszer fixen van a reluxa, jobb nem is hozzányúlni!erre másnap látom be van sötétítve. megkérdeztem, miért fordította el, amikor olyan nehéz beállítani. erre elkezd teljesen másról beszélni. nem válaszol.

másik:

egy nap véletlen összefutottunk az utcán, megkérdeztem tőle kedvesen, mosolyogva: "hova hova lesz az út?"

erre visszakérdez, ahelyett, hogy válaszolna kedvesen érdeklődően rólam, hogy mi újság velem!


már az x milliomodik ilyen alkalom után, egy kérdésemre, ha terel, fel forr az agyvizem!!!!

már mondtam neki, hogy elegem van abból, hogy soha nem kapok választ! nem hat semmit.


2012. ápr. 8. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg mégegyszer, aztán megint. majd megunja
2012. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem egyes pasik allergiásak, ha kérdezik őket. Én is csak tök spontán megkérdek valamit tőle, néha még dühbe is gurul tőle... Pedig nem faggatom vagy ilyesmi, csak társalogni próbálok. Ő meg kifakad, hogy mit kell állandóan kérdezgetni? Ha nem kérdezem, nincs beszélgetés sem, mert ő nem szól semmit hozzám...
2012. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás:


- Drágám, miért sötétítettél be?

- Jajj, emlékszel, mikor a szomszéd Józsi...

- Miért sötétítettél be?

- Mindegy. A Józsi...

- Miért sötétítettél be?


Egy szóval addig ismételd UGYANÚGY monotonon a kérdésed, amíg választ nem kapsz rá. Ne add fel, ne hagyd abba. Nálunk bejött.

2012. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez tényleg így lenne nálunk is. ha nem kérdezek, vagy kezdeményezek nálunk sem lenne beszélgetés, max annyi mi lesz a vacsora.
2012. ápr. 8. 11:20
 5/7 A kérdező kommentje:

ha többszörösen kérdezem ua-t abból eddig mindig veszekedés lett...

miért érdekel. miért nem hagyom békén. én meg: miért nem lehet egyszerű kérdésre válaszolni. ő meg, mit csinálok ebből patáliát. stb és összeveszünk


és azóta sem tudom minek sötétített be pl.

2012. ápr. 8. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A nővérem ugyanígy viselkedik. Megsértődik, hogy miért kíváncsiskodik bárki, miért faggatjuk. Ennek két oka van: egyrészt szégyell valamit (pl, hogy buta), másrészt nem érti a kérdést (ennek meg valami agyi értelmezési képesség hiánya az oka).
2012. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

előző igaz lehet valahol.

pl volt, hogy megbeszéltük hol találkozunk, erre ő a másik oldalon várt...

megkérdeztem mit keresett ott és arra sem válaszolt. én jöttem rá, hogy tévedésből várt rossz helyen...


de ez annyira idegesítő, mintha titkolózna, meg takargatna vmit olyan érzést kelt bennem.

2012. ápr. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!