Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebi kompba mikortol tehetem...

Bebi kompba mikortol tehetem babam? 5es fel honapos, meg nem tud semmit se csinalni, meg se fordul meg, csak kb.4szer veletlenul, de mar egyenesen tartja magat, ha ultetem a terdemen

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Én semmiféle képen nem raknám kompba sem most sem később!A védőnő amikor meghallotta hogy kompot akarunk venni felsorolt egy csomó indokot hogy miért ne:Később lábujjhegyen járás,terheli a gerincet,de tudod mit mindjárt küldök egy linket!!
2012. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
2012. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Amikor már magától stabilan tud ülni (ebbe beletartozik, hogy felülni is, tehát nem te ülteted le és úgy marad). De ahogy előttem is írták, én is úgy gondolom, hogy felesleges darab, arra, hogy napi 5-10 percre belerakd, fölösleges megvenni. Ráadásul hamar ki is növi, mert más mozgásformák és járművek fogják érdekelni. De ami a legfontosabb: fokozottan balesetveszélyes. Mi kipróbáltuk, mert a szomszéd mondta, hogy milyen jó, utánaolvastam a témának, és elhűlve láttam, hogy nem hogy nem jó, de mindenhol állítják, hogy határozottan káros. Visszavittem, hogy mégsem kérjük. Hely sem lett volna elég, hogy tologassam, vagy mozogjon vele a szobában. Nem praktikus babadolog szerintem.
2012. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

NE TEDD BÉBIKOMPBA, ha nem akarsz egy csomó problémát a nyakatokba zúdítani! káros a mozgásfejlődésre, az idegrendszerre (egyensúly érzékelés). aztán ott van, h eleve napi 15 percet szabad csak benne hagyni, ő persze imádja, visít, ha kiveszed. bébikompos babákat semmi sem ösztönzi a mászásra, járásra, mert a bébikomppal mindenhová eljutnak.ám ha mégis járni tanul, mínuszból kezdi, mert előbb le kell szoknia a bébikompos előrelökő lábmozdulatokat, és az egyensúly-elmaradást is be kell hoznia.

a bébikomp ellen világszerte kampányolnak, perelnek, be akarják tiltatni a gyártását.

ajánlom inkább a rugós hintát, az uolyan jó móka, csak egészséges és fejlődésileg hasznos. abba már most beteheted, ha fejét jól tartja, és megtámasztva stabilan ül.

2012. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én voltam az első válaszoló,nem tudom ki pontozott le csak annyit üzennék neki ha szerinte hasznos dolog a bébikomp akkor majd írja meg a tapasztalatát egy év múlva is!!!
2012. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ajánlom a bébikompot! Neurológus fel fog világosítani a káros hatásairól! A lepontozókkal ne foglalkozz, ne vegyél ilyet, ha jót akarsz a gyerekednek! Csak azt a mozgásformát szabad hagyni, ami magától is megy. Így lett ez kitalálva, ha másképpen teszed, számtalan idegrendszeri és ortopédiai problémát megteremthetsz!
2012. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

35 éves vagyok

A mi korosztályunk és bébikompban nőtt fel és semmi bajunk.

A mai gyerekeket meg már a széltől is óvják

2012. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
viszont sokuunknak van gerincferdülése,sérvek,lúdtalp,térdkopás....mint gyógytornász mondom,hogy ártalmas!!!ne tedd bele,max,ha már jár egyedül,akkor meg már minek
2012. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Honnan veszed azt a blödséget, hogy semmi baja a korosztályodnak?! Soroljam hány tanulási zavarral beszédzavarral küszködő van köztük?
2012. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megyei kh gyermek ortopéd főorvosa mondta nekünk, hogy bébikompot soha. Én hiszek neki. De ha te nem, akkor legalább várd meg míg tud magátol is ülni. Ne siettesd!
2012. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!