Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én Új vagyok itt.23 éves...

Én Új vagyok itt.23 éves vagyok nincs kapcsolatom csúnyának tartom magam sőt nemis csúnyának hanem egyenesen rondának. Nem tudok tervezni amit eddig el terveztem nem sikerül már nagyon csalódót vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy változón ez. Hogy a lányok is fel figyeljenek rám. Néha nagyon szomorít ez a dolog hogy nem ál szoba velem senki.El szúrtam mert nem családi kérdés lene nah mindegy.

2012. febr. 23. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus önsajnálat, először az önbizalmadon kéne változtatni...
2012. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Először is kezdjük a helyesírással.
2012. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Rengeteg weboldal van, ami az önfejlesztéssel, karizmafejlesztéssel foglalkozik.


Itt van egy pár:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyon figyelmesen olvasd őket végig. A változás hosszú időbe telik, rá kell szánni az időt.

2012. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Az én párom ugyanilyen volt, mint Te.Állandóan azt mondta, hogy ronda férfi, én túl szép vagyok mellette blá-blá-blá....

Én egyáltalán nem tartom csúnyának, szerintem rettentően helyes, imádom.Támogattam az önbizalmát.

Ha valakinek nincs önbizalma,akkor lehet akármilyen helye, szép, úgysem lesz senkije,mert ha valaki saját magát nem szereti, hogy várja el mástól,hogy szeresse?

2012. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A csúnya férfiak is elkelnek, kompenzálni kell humorral, kedvességgel, jó szextechnikával. :-))))
2012. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg az én időmben!... :))) Azt mondták: ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég!!!!


Nem kell szépnek lenned! Elég ha jó vagy! Szivedben, lelkedben, szóban és tetteidben! Mindez kisugárzik belőled, és aki igazi értékeket keres, az azt keresi!


Azokkal a "cicababákkal" akik a külső szépségre hajtanak, azokkal pedig ne is foglalkozz!

2012. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ocsmánynak érzed magad, akkor ezt sugárzod kifelé is, emiatt kerülnek az emberek, ezt hidd el. Tedd rendbe magadat, hagyd az önsajnálkozást!
2012. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld magad! A rondaság meg mindenkinek mást jelent, lehet, hogy ami neked már nagyon gáz, az másnak pont jó! Hidd el, mindenki megtalálja a párját, csak keresni és akarni kell!

Változtass magadon egy kicsit, akár egy más frizura, akár egy kis sport segíthet azon, hogy kizökkenj a hétköznapokból!

A lányokkal legyél vicces, mosolyogj rájuk, legyél velük kedves! Nem kell mindenkinek szívtiprónak lennie ám.. :)

2012. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tudom hogy nem tudok helyesen írni De nagyon ideges voltam majd Változtatok rajta :)
2012. febr. 23. 18:50
 10/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm hogy nem voltatok bunkó velem :)
2012. febr. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!