Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bennem egy csöppnyi...

Van bennem egy csöppnyi antiszociális hajlam. Tudtok erre valami "gyógymódot"?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy hobby-t, és járj el a vele kapcsolatos klubokba, foglalkozásokra. Ott összeismerkedhetsz emberekkel, és még közös témátok is lesz.
2012. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is antiszociális vagyok. Az állatokat viszont szeretem:)
2012. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell rá gyógymód? Aki antiszociális, az szeret olyan lenni és unalmas is lenne a világ, ha mindenki egyforma lenne. Ha te nem érzed jól magad így, akkor nem is vagy ilyen csak valami "hiba" került a gépezetbe.
2012. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fejleszt magadban az empátiát, gondolj bele másoknak a helyzetébe, és akkor jobban megérted az embereket, meg jobban is tudod őket kezelni, jobbak is lesznek az emberi kapcsolataid.


Amúgy mi a baj velük? Irritálnak?

2012. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az antiszocalitás mellé van kb. 130-140-es IQ-id is a MAWI teszten (nem másutt mérve, csakis ott!), akkor azt használd jóra! Ha nincsen, akkor bizony csiszolni kell magadon, hogy jobban elfogadd magadat és másokat, mert csak az erős ember és a kiváló tehetség engedheti meg magának azt, hogy antiszociális legyen (nem is tud más lenni) - pontosabban szólva aszociális, azaz nem szociális.
2012. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!