Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne múljon...

Mit csináljak, hogy ne múljon el a szerelem 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szerelem erős és hasonlók, de a kedvesem 4 hónapra elutazott, havi egyszer látjuk majd egymást, és egyszerűen rettegek, hogy mikor visszajön, akkor nem lesz már ugyan olyan jó. Mit gondoltok, mégis a szűkös lehetőségek között mit tehetnék? Én 20/F, ő 24/N

2012. márc. 1. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a távolság és az, hogy ritkán látjátok egymást, inkább erősíti a szerelmet.
2012. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretitek egymást, az a 4 hónap semmi gond nélkül el fog múlni! Főleg, ha közben találkoztok is.

Smsezzetek, hivjátok egymást, tartsátok a kapcsolatot, és minden rendben lesz. Legalábbis az a pár hónap nem szörnyű, ismerek párokat,akik sokkal tovább vannak egymástól távol,és nem találkoznak, s mégis imádják egymást.

2012. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"A távolság olyan, mint a szél: a kis tüzeket eloltja, a nagy tüzeket fellobantja!" (Szécsi Pál: Távolság)
2012. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem ez nagy láng, a részemről biztosan, az ő részéről is az szerintem(legalábbis az alapján, hogy a ma együtt töltött 7 óra alatt végig sírt). Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.
2012. márc. 1. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem két hét elég, hogy kezdjek "kiszeretni" az emberből. Jobban bírom már a hétköznapokat, nincs sírhatnékom minden éjszaka, stb. Mi távkapcsolatban élünk a barátommal, de minden hétvégét együtt töltünk. Ha esetleg kimarad egy hét, már érzem a "tüneteket" magamon. De soha nem ijedek meg, méghozzá azért, mert akárhányszor találkozunk, mindig újra, meg újra beleszeretek. Nem aggódj, az az egy nap is úgy fel tölt majd, hogy csak na. Ha igazán nagy a szerelmetek, kibírjátok:)
2012. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ehm, öhm.. nálunk csak fél évet kellett kíbirnia a páromnak. Minden hónapban hazajártam, pár napot otthon voltam. A negyedik hónapban megvárta míg visszamegyek, majd éteren át szakított.... Aszondta, nem bírta a távolságot...


Eltelik mindjárt egy év, összesen kétszer beszéltünk egymással azóta. Egyszer a cuccaimat kaptam vissza, másodikra meg beszélgettünk...


én 20 (L) voltam, ő meg 23 (F)

2012. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi 9hónapig voltunk így.oda vagyunk egymásért.talán pont ezért!?
2012. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A távollét a mi érzelmeinket is csak megerősítette, most sokkal jobban értékelek minden pillanatot.


Fura, mert nekem nem volt sírhatnékom, hogy nincs itt, ugyanolyan boldog voltam, hogy egymásé vagyunk. Persze hiányzott, de nem keseregtem ezen egész nap.

2012. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerelem? Addig jó, amíg elkerüli az embert.
2014. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan. Akkor a 4 hónapot gond nélkül kibírtuk..rá 1 évvel újabb 4 hónap alatt már elcsábult.
2014. ápr. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!