Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy elsírtátok...

Volt már, hogy elsírtátok magatokat egy veszekedés során, mert a párotok annyira megbántott?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban előfordul, hogy a veszekedés sírásba torkollik. Ha elborul a párom agya, olyan stílusban beszél velem (persze később megbánja), hogy egyszerűen elsírom magam. (Előző kapcsolataimban nem történt ilyen).

Ma is összekaptunk, jó fél órát sírtam miatta.


2012. ápr. 8. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
én nagyon sírós vagyok. Mindig sírok ha komolyabban összeveszünk de legtöbbször amiatt h rájövök mekkora hülye voltam h feleslegesen veszekedtem vele. Ő sosem sír, de eddig kétszer sikerült úgy a lelkébe gázolnom h legördült egy könnycsepp. Akkor teljesen kikészültem h milyen fájdalmat okoztam neki. Szóval a sírás normális még pasiknál is. De azért meg van a nagy különbség h azért sírsz mert rájössz h mennyire szereted és elveszítheted, vagy mert bunkó veled.
2012. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Amikor veszekszünk egyszerűen kifordul önmagából. És azért kezdek el sírni, mert az jut eszembe, hogy ez nem az a férfi akibe beleszerettem hanem egy p.cs. Ha lenyugszik minden oké, jön és megvigasztal.
2012. ápr. 8. 16:01
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
és ezen nem akar változtatni?:-S
2012. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Azt mondta nekem kéne változzak, és akkor nem veszekednénk.

Hát persze, könnyebb mindig a másikat hibáztatni.

2012. ápr. 8. 16:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj! Igaz, érzékenyebb vagyok mint kellene, de exem olykor nagyon meg tudott bántani. Nem is kellett hozzá veszekedés. Emlékszem arra, amikor nőnap volt, és vittem haza egy virágot, mert a munkahelyemen kaptam. Mosolyogva mutattam neki, mire annyit reagált, hogy virágot ilyenkor a nők kapnak, én pedig közel sem vagyok nő...(hozzáteszem, csinosnak tartom magam, az arcommal sincs semmi gond, nőiesen öltözködöm, és a lakásában is minden takarítást,főzést,mosást én csináltam meg, pedig ugye nem volt hozzá sok közöm)


Ezzel annyira megsértett, hogy magamhoz sem tértem. Fogalmam sem volt, hogy mi baja van velem, így hát álltam a kis virágszálammal a kezemben, és elkezdtem bőgni. Utána annyit se mondott, hogy bú.

Nem sokkal utána hazaköltöztem, mert mint kiderült, volt neki valakije mellettem. Minden bizonnyal ő egy vérbeli, dögös nő volt, aki megérdemli ezt a fajta megszólítást, illetve jelzőt.


Kérd ki magadnak. Nem vagy a kutyája, hogy így beszéljen veled! Próbáld meg visszafolyatni a sírást, és egy szó nélkül hagyd ott.

2012. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem együtt kéne változni, nem mindig mindent a másikra kenni. Ha ilyen idióta felfogása van, akkor nem lesztek hosszú életűek.
2012. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
én szinte minden veszekedés közben sírok, mert nagyon érzékeny vagyok.
2012. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ma azt mondogatta, hogy látja hogy boldogtalan vagyok, szedjem a sátorfámat és menjek haza.
2012. ápr. 8. 16:14
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

ilyet már nekem is mondott, h ha ennyi minden nem tetszik, akkor minek vagyok vele, menjek haza. persze h elsírtam magam, és még én voltam a sz@r h minek kell sírni állandóan.

de aztán lenyugodott és bocsánatot kért...

2012. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a megoldás? Ha tényleg hazamész! Nem vicc! Addig nem fog komolyan venni, amíg nem teszel egy drasztikus lépést. Ha látja, hogy tényleg besokalltál, és szépen otthagyod és hazamész, be fog sz@rni, hidd el. Persze nem kell rögtön a karjaiba omlani, ahogy megjelenik, mert akkor ez is csak egy rutinná fog válni a veszekedések alkalmával. Böjtöltesd meg, de rendesen! Érezze a súlyát annak, amit tett.
2012. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!