Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy nem tudok másik kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés

probálnék én uj kapcs.kezdeményezni de valami belül egyszerüen nem engedi.

nem is jártam a lánnyal csak nagyon jol elvoltunk.mikor rászántam magam arra hogy elmondom mit érzek iránta nem azt kaptam válaszként amit reméltem.

a józan eszem azt mondja hogy ideje lenne tovább lépni viszont legbelül azt érzem hogy talán még lehet esélyem de az eszem meg azt mondja h felejtsem el(nem vagyok skizóofrén :) )

tegnap is megismerkedhettem volna egy lánnyal de az utolso pillanatban olyan érzés fogott el minha "megcsalnám" a másikat.

tudom hogy ez baromság de akkor is ezt érzem



2012. ápr. 4. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem idővel megváltozik benned ez az érzés. dolgozd fel, hogy ő nem lesz a tiéd, ezután menni fog.
2012. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,tényleg olyan érzés amikor mással megismerkednék mintha megcsalnám,de bele kell törődni ,hogy nem lehet a tiéd sajnos,de ilyen az élet !!!
2012. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!