Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 F vagyok és focizni szeretn...

18 F vagyok és focizni szeretnék egy másik faluban, hogyan vegyem fel a kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés
18 F vagyok szeretek focizni de helyileg rosszak a körülmények viszont 5-6 km-re van egy kisebb közösség és ott szeretnék de senkit sem ismerek ott. Hogyan vegyem fel a kapcsolatot és hogyan kerüljek be megye 3 -ban játszanak. :) vki segitsen egyébként Berekfürdőn szeretnék játszani.
2012. febr. 13. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár már eltelt egy kis idő, de a legjobb megoldás a következő:

Elmész a másik faluba egy hazai meccsre. Megnézed a meccset, és meccs után megkeresed az edzőt. Nem lesz nehéz megtaláni, mert ott ül a kispadom. :)

Elmondod neki, hogy mit szeretnél. Edzésre elhív, megnézi mit tudsz. Gondolom kell egy sportorvosi igazolás még, és utána igazolhat majd le a csapat, ha szüksége van rád.

Bár szerintem mire a választ írom, már rég túl lehetsz ezen.

2012. ápr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!