Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki hogy folyton én...

Nem ciki hogy folyton én mászkálok a pasimhoz? 5 év után?

Figyelt kérdés

Mivel a pasim utalja az anyámat, ezért nem akar átjönni hozzánk.

Kb 3 évig csak itt voltunk nálunk, itt aludt. De anyám az utóbbi időben nagyon pofátlan lett, van hogy este 11kor benyit kopogás nélkül, ha nem ég a lámpa vagy nem szól a tv akkor is, mert hogy neki kell a szobámból valamim, pl körömcsipesz, lakklemosó. És barátom nem tud nyugodtan lenni, én sem igazából. Barátom nem tud kimenni este 9 után wc-re, vagy fogatmosni, vagy inni mert anyám beszól, hogy nem kéne már ilyenkor mászkálni, tekintettel lehetnénk másokra is. Ezt kb 2 hónapig tűrte, mert tél volt. Nálunk meleg volt. Náluk viszont mivel rossz a szigetelés és amúgy is spórolnak a fűtésen, reggelre folyton 12-14 fok lett a szobájába, ezért is voltunk itt nálunk :S

Most hogy itt a jó idő, már arra sem képes, hogy esetleg délután 1-2 órára átjöjjön, mert nekem itthon van dolgom. Pl megcsinálom a hajamat, vagy valami olyasmit csinálok amit itthon tudok csak. Napi többször találkozunk, mert több közös dolgot is csinálunk és közel lakunk egymáshoz.

Nekem nagyon ciki, hogy hónapok óta én mászkálok át hozzá, és mivel falun lakunk az emberek rossz szemmel néznek, hogy a nő mászik a pasihoz. Este is amikor átmegyek hozzá, képtelen elém jönni. Egyszer sem jön elém.

Annyira spórol, hogyha kocsival megyünk valahova, akkor sem jön át értem kocsival, menjek én át, 500 m nem sok, de neki meg fogy a benzin.

Kezdem úgy érezni hogy már nem is szeret. Megkérdeztem tőle, hogy ugye már másképpen szeretsz mint régen? Régen szerelmes volt, ma meg talán ragaszkodik és szereti.

Azt mondja erre, hogy minden jó, olyan mint régen.

Pedig nem ezt érzem.

Telefonon ingyen beszélünk, max napi 1x felhív ha baja van, de az nagyon ritka hogy csak úgy felhívjon, hogy megkérdezze hogy esetleg mikor megyek át? Vagy mit csinálok, haladtam-e a beadandómmal stb.

Mi tartunk családi kapcsolatot. Karácsony, húsvét, szülinap stb, mindig megyünk rokonokhoz. Ő már oda sem jön el velem.

Ők nem tartanak senkivel kapcsolatot.

Nekem ez is ciki, hogy a családomra nem kíváncsi. Az a kifogása, hogy anyám tesója beszólogat neki (ami igazából csak viccelődés lenne, de ő ezt nem bírja felfogni)

Nagyszüleim pedig messze laknak, és ő nem ér rá egy egész napra. Max évente 1x!!

Szerintetek ez így jól van??


2012. ápr. 9. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy neked vicces anyád tesójának a beszólogatása, de neki nem. Anyád viselkedése után meg azt mondom, örülj, hogy nem menekült még hanyatt-homlok tőled is.


Egyáltalán nem ciki, ha a csaj megy a pasihoz.


Én sem hívom fel "csak úgy" a páromat, pedig mi sem élünk együtt 3 év után. Azt gondolnám, 5 év után ez már nem sértődés tárgya.


Az meg, hogy te 500 méterért beindíttatnád az autót...no comment.


Az a ciki, hogy ilyeneken hisztizel, nem az, hogy te mész hozzá.

2012. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Elsőnek adok igazat.

Majd ha összeköltöztök más lesz.

2012. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Anyád és a másik rokon beszólogatása nekem is bőven elég lenne hogy közelükbe se menjek. (saját rokonom szólt már úgy be hogy évekig környékére se néztem,pukkadjon meg)


500 méterért kocsit beinditani? aztán állitsa le,várjon rád,ha kész vagy,inditsa megint,nem tesz jót az öninditónak,enzinről már nem is beszélve,450 felett van a benzin,tudtad? Ha mentek valahova,pótolsz bele? Naugye.


az hogy nem hiv.Minek ha naponta többször találkoztok?


ne hisztizz hülyeségen,mert én már meguntam volna és hisztizhetnél egyedül.

2012. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

nincs jól egyáltalán, vegyetek búcsút egymástól.. ha nem birja a rokonságot (az anyukádat!) akivel később mindig találkozni kellene (főleg mert te igényled az ilyet-> esküvö gyerek stb)


hosszutávon nem megoldható

2012. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Kösz a lepontozást, fáj az igazság?


1. válaszoló

2012. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
4-es,attól hogy nem bírja az anyját hosszútávon megoldható a gyerek vagy más. Nem kell közösen menni. Ha mindig kapcsolat szétmenne mert az anyós nem tetszik valakinek vagy fordítva akkor nem lennének párok és házastársak a világon.
2012. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Hány éves vagy kedve válaszoló? Remélem még tini, mert nagyon gyereket a viselkedésed.
2012. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem azért kellene hogy beindítsa a kocsit, hogy átjöjjön értem a hétköznapokon! Ezt sokan félreértették.

EGyébként neki nem számít hogy mennyi a benzin, mert napi 2000 ft-ot eltankol, van hogy többet, mert sokat szaladgál.


Ha megyünk együtt valahova, kocsival, akkor sem jön el értem!!

A kettő nem ugyanaz.

2012. ápr. 9. 14:02
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

kérdésre akkor sem válaszoltál,fizetsz te a benzinbe amit ő tankol?

nem?

akkor örülj hogy elvisz miután átsétáltál teljes 500 métert.

2012. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
A leírásodból arra következtetek,hogy ez a pasi egy sóher,csóringer valaki,akivel nem kötném össze az életem,mert egy fikarcnyi törődés nincs benne.Utálja a családod,nem megy át hozzátok,ennek nincs jövője.Keress egy normális pasit!
2012. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!