Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha még mindig egy...

Ciki, ha még mindig egy szobában alszunk?

Figyelt kérdés

én F/14, nővérem L/23 és még mai napig egy szobánk van.. persze ágy, számítógép, íróasztal mind külön van, csak a szoba nem.. a nővérem tervezi hogy elköltözik albérletbe apámhoz, mert apám már külön költözött anyám miatt..

szerintetek ciki, hogy most költözik el a nővérem?


2012. ápr. 1. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is hogy ciki, mert most az hogy ciki kit érdekel?Mindenkinek az a természetes,ami jó neki.

Akkor van baj,ha te érzed,hogy nem kellemes már számodra..

Pl:Velem anyu 4 napot aludt velem, igaz egy ágyba, de én nem bírtam aludni,mert nem szeretem ha benn vannak nálam.

Ha téged nem zavar, és nővéred sem akkor ne érdekeljen,hogy ciki-e:)

De neki lehet kellemetlen,már felnőtt nő,nem a kisöccsével akar egy szobába aludni:)Van magánélete is.

2012. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én, 17 éves koromig egy szobában aludtam a bátyámmal, aki 4,5 évvel volt idősebb, mint én. Semmi problémánk nem volt belőle. Más lehetőségünk nem volt, mivel 2 szobás lakásban laktunk.
2012. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne, a szükség nagy úr! Láttam én már egyszobás lakásban háromgyerekes családot is.
2012. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előttem szólókkal értek egyet. Cikinek semmiképpen nem ciki. Gondolom, anyukátok sem jószántából intézte így, ha lenne több helyetek, nyilván adna nektek külön szobát.

Nővéredtől sem ciki, hogy most költözik el. Én még idősebb voltam (25), mire sikerült különköltöznöm a szüleimtől. De ismerek olyan lányt, aki elmúlt 30, és még mindig a szüleivel él, mert nincs hová mennie.

2012. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromig egy szobában aludtam a húgommal. Egyáltalán nem volt ciki, ez volt mert nem volt más külön szoba. Igaz nagy szoba volt egy nappali méretű szóval gyakorlatilag külön voltunk csak nem volt köztünk fal. Egyébként a húgomnál 3 évvel vagyok idősebb. Most már külön szobánk van mert azóta kibővítettük a házat egy komplett tetőtérrel. Így mind annyian fent alszunk anyáméknak van külön szobájuk, nekem meg a húgomnak. A régi lenti szobánkból egy nappalit csináltunk. Anyámék régi szobáját meg egy konyha melletti ebédlővé alakítottuk. Ez egyáltalán nem ciki dolog. Ha a nővéred elköltözik akkor tiéd az egész szoba és élvezheted ennek varázsát, jó érzés lesz ez.
2012. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs több szobátok. A nővérednek sem lehet kellemes.Mikor ő volt 14 éves, neki is ciki volt az 5 éves öcsivel együtt lakni? Akkor költözik, amikor van rá lehetősége.Rá ne haragudj!Így alakult, sokan élnek így.
2012. ápr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Mi ezen a ciki? De most komolyan. Én a 6 évvel fiatalabb testvéremmel laktam egy szobában. nem mindenki tud nagy lakást venni, jobban örülnél, ha mondjuk a növéred után meghuzták volna a stopvonalat a szülök, merthogy csak egy " gyerekszoba " van?
2015. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!