Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki hogy folyton én...

Nem ciki hogy folyton én mászkálok a pasimhoz? 5 év után?

Figyelt kérdés

Mivel a pasim utalja az anyámat, ezért nem akar átjönni hozzánk.

Kb 3 évig csak itt voltunk nálunk, itt aludt. De anyám az utóbbi időben nagyon pofátlan lett, van hogy este 11kor benyit kopogás nélkül, ha nem ég a lámpa vagy nem szól a tv akkor is, mert hogy neki kell a szobámból valamim, pl körömcsipesz, lakklemosó. És barátom nem tud nyugodtan lenni, én sem igazából. Barátom nem tud kimenni este 9 után wc-re, vagy fogatmosni, vagy inni mert anyám beszól, hogy nem kéne már ilyenkor mászkálni, tekintettel lehetnénk másokra is. Ezt kb 2 hónapig tűrte, mert tél volt. Nálunk meleg volt. Náluk viszont mivel rossz a szigetelés és amúgy is spórolnak a fűtésen, reggelre folyton 12-14 fok lett a szobájába, ezért is voltunk itt nálunk :S

Most hogy itt a jó idő, már arra sem képes, hogy esetleg délután 1-2 órára átjöjjön, mert nekem itthon van dolgom. Pl megcsinálom a hajamat, vagy valami olyasmit csinálok amit itthon tudok csak. Napi többször találkozunk, mert több közös dolgot is csinálunk és közel lakunk egymáshoz.

Nekem nagyon ciki, hogy hónapok óta én mászkálok át hozzá, és mivel falun lakunk az emberek rossz szemmel néznek, hogy a nő mászik a pasihoz. Este is amikor átmegyek hozzá, képtelen elém jönni. Egyszer sem jön elém.

Annyira spórol, hogyha kocsival megyünk valahova, akkor sem jön át értem kocsival, menjek én át, 500 m nem sok, de neki meg fogy a benzin.

Kezdem úgy érezni hogy már nem is szeret. Megkérdeztem tőle, hogy ugye már másképpen szeretsz mint régen? Régen szerelmes volt, ma meg talán ragaszkodik és szereti.

Azt mondja erre, hogy minden jó, olyan mint régen.

Pedig nem ezt érzem.

Telefonon ingyen beszélünk, max napi 1x felhív ha baja van, de az nagyon ritka hogy csak úgy felhívjon, hogy megkérdezze hogy esetleg mikor megyek át? Vagy mit csinálok, haladtam-e a beadandómmal stb.

Mi tartunk családi kapcsolatot. Karácsony, húsvét, szülinap stb, mindig megyünk rokonokhoz. Ő már oda sem jön el velem.

Ők nem tartanak senkivel kapcsolatot.

Nekem ez is ciki, hogy a családomra nem kíváncsi. Az a kifogása, hogy anyám tesója beszólogat neki (ami igazából csak viccelődés lenne, de ő ezt nem bírja felfogni)

Nagyszüleim pedig messze laknak, és ő nem ér rá egy egész napra. Max évente 1x!!

Szerintetek ez így jól van??


2012. ápr. 9. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy tapló, dobd ki.
2012. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Öööö, ha naponta többször találkoztok, szoktatok együtt aludni s a te szavaiddal élve te futsz utánna akkor minek is kéne neki még telefonon is hivogtnia? Mert történt veled valami az nap 2órával késöbb, hogy hazamentél? Hisz talán még 5órűval késöbb is lát akkor minek hivogasson?

Ha meg te rohangálsz akkor neki esélyt se adsz, hogy ő fusson utánnad. Talán lazíts a dolgon, nem kell minden szabadidőről elszámolni, minden percet együtt tölteni, hogy megfulladjon, kicsit kevesebbet találkozzatok. Akkor talán neki is lessz még esélye te érted futni. Így még ideje sincs neki a hiányodat érezni, megszokta, hogy ott vagy, körül ugrálod. Akkor? Mintha te megszállotan lapátolnád a havat közben őt szidnád, hogy ő miért nem tezi ugyanezt? De hagysz neki is elég havat hozzá?

2012. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd hogy ő keressen. Nekem bevált.
2012. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Talán állítsd le a saját családodat, már ami a beszólogatást illeti és akkor talán újra megjelenik nálatok.
2012. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak most olvastam végig a többiek válaszát, és nem értem, hogy miért írják egyesek, hogy ugyan fizetsz valamit a benzinbe és hasonlók?? És még fel vannak pontozva 80%-ra? Pofám leszakad...

Egy nőnek kijár a figyelmesség, és ha esik, vagy magassarkúban van? Hadd ne kelljen már tipegnie, ez nagyfokú udvariatlanság, így hagyni egy nőt, mikor amúgy is mennek valahova kocsival, és nem képes elé menni. Ez elég nagy bunkóság!

Kíváncsi lennék, hogy vajon fizetett-e az ottalvásért, amíg nálatok volt? Hogy melegben lehet, nem 12 fokban? Biztos vagyok benne, hogy nem. Ezek után egy szava se lehet, ha nem fizetsz bele a benzinbe.

Továbbra is azt mondom, hagyd ott, nem vagytok egymáshoz valók. Ettől ezerszer jobbat találsz.

2012. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Látszik mekkora falusi paraj vagy még a pali lemenjen érted kocsival 5 méter miatt mi van veled madonna : D Anyád meg szintén tahó mivel falun nevelkedett ő is tutira ez ellen nem tudtok semmit tenni már örökre így maradsz.
2015. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!