Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évig tartó gyermekelhelyezés...

2 évig tartó gyermekelhelyezési per után hogy hagyhatja egy anya magukra a gyermekeket?

Figyelt kérdés

két évig húzódott a per. Anyuka akarta a gyermekeket.(pénzt)

mi már akkor sejtettük a jövőbeni terveit, de nem tudtuk bizonyítani. A bíróságot semmi nem érdekelte! Elhelyezés megtörtént és az anyuka most itthagyja a három gyermeket egyedül és megy külföldre dolgozni. két hetente hétvégén jön haza. Ez azt jelenti, hogy havonta 3-4 teljes napot lessz a gyerekekkel. A gyerekek apukájukhoz akarnak költözni, a per alatt is ez volt a tervük. Egyedül lehet így hagyni három gyermeket? láthatáskor kinek kell őket visszaadni, ha anya több száz kilométerre van az országon kívül?? Mit tehet egy elkeseredett Apa ilyenkor? Hiszen az utolsókig küzdött a gyermekeiért és most mégis teljesen egyedül maradnak???


2012. ápr. 9. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

Istenem, megszakad a szívem értük!

De most tényleg nem tudjátok őket elhozni? Ha nincs otthon az anyuka, mit tehetne?

ti meg próbáljatok kitartani egymás mellett, nehogy most menjetek szét, akkor aztán végképp maguk alá kerülhetnek a gyerekek... Tartani egymásban a lelket!

2012. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy úgy nyilatkozott mindenhová anyuka, hogy kéthetente hazajön. Ehhez képest április végén elment ,azóta egy hétvégén jött és legközelebb megint egy hónap múlva. Ez azt jelenti, hogy havonta 2 teljes napnál nincs többet a gyerekekkel. Azért indít családba fogadást, hogy a gyermekek után járó juttatások megmaradjanak. Tiszta sor. Pedig apuka felajánlotta neki, hogy fizet havi 80000 forintot , hogy segítsen neki, csak hagy nevelje a gyerekeket. Ezt is elfogadta, de a családi tanács bevonása után visszavonta.

Gyermektartást sem kértünk a bíróságon. Ezt csak az elején kapott bántások miatt írtam! :)

2012. jún. 7. 10:02
 63/73 A kérdező kommentje:
Nem adja a nagymama őket. Egy hete tudták meg, hogy eljárást indítottunk a rendőrségen kiskorú veszélyeztetése miatt. Azóta előkerült a nagymama és velük van este 7-től reggelig.
2012. jún. 7. 10:06
 64/73 A kérdező kommentje:
De nem a nagymama akarja őket családba fogadni.
2012. jún. 7. 10:08
 65/73 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha szépen elmennétek az iskolába értük, hazavinnétek őket, aztán nagymama meg akárki csináljon amit akar. Egy hét múlva vége az iskolának, majd egész nap egyedül ülnek otthon, vagy mi? mama meg jön este 7 re? Ha a bürokrácia meg mit tudom én mi ekkora szar, akkor kézbe kell venni a dolgokat. Addig amíg nem éri baj azokat a gyerekeket.
2012. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:

200km választ el bennünket a gyermekektől! Ha nem tudnak iskolába járni az is kiskorú veszélyeztetése! :( Ördögi kör! De már csak egy hét van a suliból! Viszont a bíróságon júli 15-től ítélkezi szünet van. Már röhögök a saját kínomon mint egy őrült!!

Senki nem csinál semmit.

2012. jún. 7. 11:32
 67/73 anonim ***** válasza:

Te jó ég, lehet hülye gondolat, de nem lehet valahogy megvenni az ex-et? Ha pl egy tetemesebb összeget ajánlanátok neki, talán lemondana a gyerekekről, nem?

Mondjuk nem értem, miért csinálja ezt. Honnan kapna 80000 ft-ot, csak úgy? Ez miért nem jó neki?

2012. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:
Ennél tetemesebbet nem tudunk. Ez az összeg neki elég lett volna de a családnak nem! Szóban már ideadta a gyerekeket. Hangfelvétel készült róla másnap meg visszavonta, pedig a döntését a gyerekekkel is közölte. Kölcsön is megkaptuk már őket, mert azt mondta , hogy attól függ hogy alakul az Ő karrierje külföldön. Nevetséges. Egy szóval nem említette a gyerekeket. Ha hazajön , mert fél év után esetleg nem alkalmazzák tovább akkor kellenek a gyerekek( utánuk járó összeg ) ha külföldön marad akkor ideadja őket. Mint egy bicajt. Használd amíg nekem nem kell!!! Ha ezt a maszlagot beveszi a bíróság akkor .... á inkább le sem írom.
2012. jún. 7. 12:44
 69/73 anonim ***** válasza:
Hát erre már nem is tudok mit mondani. :S És még engem itt a gyik-en egy ügyvédjelölt kioktatott, hogy márpedig manapság a bíróságok nem részrehajlók az anyával szemben, simán megkaphatja az apuka is, mert meghallgatják a gyerekeket blablabla... :S Meglátszik!
2012. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:
Jaja!! Meghallgatják. Ha elmúlt 12éves. A középső lány felkereste a gyámhatóságot. Elmondta, hogy apukájával szeretne élni. Elhajtották mert még volt 10 nap a születésnapjáig. kackac Ennyit a nagytudású hatóságról.
2012. jún. 7. 13:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!