Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható ez a szám egy...

Elfogadható ez a szám egy temetésen?

2012. ápr. 9. 18:55
 1/10 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%
Rappet egy temetésre? Szerintem abszolút nem. A dalszövegből is csak az szalonképes, amit a csaj énekel.
2012. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, inkább én is a dalszöveg miatt hajlok rá.
2012. ápr. 9. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadható.
2012. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek egy zeneszám a temetésre most komolyan?!
2012. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak benne olyan mondatok,amit temetésen nem tudok elképzelni.
2012. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Amíg a hozzátartozók gyülekeznek a temetésen, addig szoktak valami zenét lejátszani!


Általában ezt sokszor hallom!

http://www.youtube.com/watch?v=2Vf48D5ONa4


Csak az illető aki eltávozott közülünk szerette a RAP-et!

2012. ápr. 9. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy egy temetésen bármilyen zene elfogadható ízléses határokon belül, amiről tudja a közeli család és barátok, hogy szerette az elhunyt. Én is szeretném, ha a kedvenc számomat lejátszanák a temetésemen, persze az abszolút szolid.

Egyébként a véleményemet leszámítva, mondjuk a techno és a rap az, amit nem tudok elképzelni egy temetésen.

2012. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, most olvastam a hozzászólásodat. Ha szerette a rappet, akkor is egy kicsit lágyabbat választanék ennél, avagy keresnék egy olyat, aminek a zenei alapja is sokat mondó és leszedném egy szöveget. Ez azért egy kicsit tolerálhatóbb azok számára is, akik nem ismerték az elhunytat, avagy maradibbak.


A zenével amúgy nagyon mellé lehet lőni. Nagypapám temetésén akkor hangzott el egy mulatós szám, miután elhelyezték az urnát a helyén. Mi közelebbi családtagok, akik ismertük és tudtuk, hogy ez aztán baromira nem illik hozzá, elég kellemetlennek éreztük a helyzetet, dehát ez van. Szóval csak óvatosan!

2012. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Átgondoljuk.
2012. ápr. 9. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt a dalt Mentha az édesanyjának írta. Szeretem ezt a dalt, a Hősöket is, Menthát is, de ha belegondolsz azt mondja "szerető fiad és lányod" szóval ezt egy gyerek mondja valamelyik szülőjének, meg ugye elmondja az anyukája betegségét meg hogy finom volt a krumplifőzeléke stb. szóval ez nagyon személyes...Én azt mondom nem illő.
2012. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!