Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem gáz, hogy a nővérem...

Csak nekem gáz, hogy a nővérem és a párom "életemnek" szólítják egymást?

Figyelt kérdés

Az egész akkor kezdődött, mikor a párom névnapján irtam neki fb-on, hogy "Életem nagyon boldog névnapot kívánok".

Másnap a nővérem elkezdett fikázni, tisztára mint eg óvodás. Azóta felváltva mondogatják/irják egymásnak, hogy "életem".

Eleinte próbáltam viccnek venni, de egyre nehezebb.

Nővéremnek lett egy barátja, előtte is mondogatják, és nyilvános helyen, pl facebook-on is irják egymásnak pl. valamilyen kép alá.


2012. ápr. 10. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy poénnak fogják fel mindketten, viszont ha téged zavar, mondd meg nekik. A nővéred még gúnyt űzhet belőled, de a barátod igazán visszafoghatná magát.
2012. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred gúnyt űz belőled, sajnos ebben a párod is kompatibilis. Én a helyedben elmondanám mindkettőnek, hogy ez mennyire megalázó és kicsinyes.
2012. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mondtam nekik, hogy fejezzék be. Ha 3an vagyunk és csak mi halljuk, nevetek velük én is.

Na de a facebookon, ahol több száz ember láthatja?!

2012. ápr. 10. 08:07
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én a testvéremet jól orron törölgetném a páromat meg kihajítanám..
2012. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon gáz
2012. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egyelőre poén.

De ha úgy érzed hogy már átcsap flörtbe, kezd el te is így szólítani a nővéred pasiját.

2012. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már flört. Ha pone lenne meguntak volna már rég.
2012. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyszer kétszer még elmegy poénnak, de utána már nem
2012. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer anyósom véletlenül életemnek szólította apámat a telfonban(amúgy csak velem meg a fiával szokott beszélni és megszokásból mondta úgy). Nevettek rajta, poénnak vették. De többet nem hívta úgy.

Ez már nem poén, állísd le.

2012. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem csak neked gáz, beszélj velük!

23N

2012. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!