Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik?

Miért kérdezgetik?

Figyelt kérdés
A családban többen is kérdezgetik h van-e barátnőm,kik tetszenek...Az anyukám is arról érdeklődött h milyen az ízlésem?Nekem egy kicsit ciki erről vele beszélni,erre vannak a haverok.A nagymamám is kérdez ilyeneket h szoktam-e nézni a csajok fenekét,de az ilyen kérdések engem zavarba hoznak...Ilyenkor mit mondjak?14/f
2012. ápr. 10. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
"Anya, mama ne kérdezgessétek légyszíves, mert ez engem zavar. íha lesz valaki, akkor be fogom mutatni, de nem akarok minden erről beszélni. Köszi"
2012. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, az ilyen kérdéseken én is felidegesítem magam... "na és tetszik valaki a sulibóól??", "van olyan fiú aki teccik kicsim??" áhh, kész rémálom. Az én taktikám hogy vállat vonok és gyorsan elterelem a témát, próbálom érzékeltetni, hogy ezek a kérdések nekem milyen kényelmetlenek. Szerintem tedd ezt. 13/L
2012. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán csak az izgatja őket, hogy "egészséges-e" a szexuális érdeklődésed. :-DDDDDDD

Szerintem még korai ezzel nyaggatni téged, mond meg nekik, hogy kik tetszenek és azt is, hogy egyelőre hagyjanak ezzel békén, majd bemutatod, ha eljön az idő.

2012. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyid azt kérdezgeti, hogy nézed e a lányok fenekét? Fogadjunk ha az övét nézték régen fel volt háborodva. Mondd nekik, hogy igen nézegetsz lányokat, de még nem találtad meg, aki érdekelne.
2012. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én öreganyámék is mindig kérdezik megyek e már férjhez.Engem nem zavar, ez olyan aranyos. AHogy a nagyszülők aggódnak, hogy ott láthatnak e engem a "nagy napon". Legtöbbször elviccelem, főként ha nincs is senkim. Szerintem te is üsd el valami poénnal, például, hogy "manapság nagyon nehéz jóravaló menyecskét találni" .:D

De ha zavar, akkor mond meg, hogy téged nem érdekelnek most a csajok, szívesebben vagy a haverjaiddal. és amúgy miért jobb megbeszélni a szerelmi ügyeket a haverokkal? Csak egy tanács, a 78 éves nagymamámnak kicsit több tapasztalata lehet ezen a téren, mint mondjuk egy 15 éves kisfiúnak...:D

2012. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyugodtan elmondhatod nekik, milyen az ízlésed. A szexuális vonzódás természetes emberi dolog, az idősebbek már csak tudják. Pláne a te korodban izgalmas a dolog.


Tényleg tapintatlan dolog ilyesmiket egyenesen kérdezgetni, de ők úgy gondolják, hogy vagy velük olyan kapcsolatban, hogy kérdezhetik. Szerintem nyugodtan légy velük őszinte, s mondd meg nekik, hogy neked nagyon tetszik, pl. a fekete hosszúhajú csaj, vagy hogy szereted, ha nőcisebb alakú egy lány, vagy fordítva, vagy mittomén....

Válaszolj nekik valamit. Nem fognak kigúnyolni érte. Ők biztosan nem!! Ha nekik nem ciki megkérdezni, ne legyen neked sem az válaszolni. Ezek a kérdések egyfajta felhívások arra, hogy őszinte lehetsz hozzájuk. S ha kell akár segíteni, tanácsolni is tudnak neked e téren. Én kihasználnám a helyedben ezt a lehetőséget.



Ha pedig el akarod viccelni, akkor mondj valamit, tökmindegy mit. Pl. hogy egyszer a szőkék tetszenek, egyszer a vörösek, egyszer a bögyösek, egyszer meg a pőrék. :-)))

Elkerülheted viccel is a témát.

Lényeg, hogy szemérmed előttük szerintem ne legyen e téren nagyon, mégha furcsa is. :-)

2012. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én rávágom hogy nem. Utálom a pasi ügyeket elmondani bárkinek(kivéve haverok). Te is mond hogy nem és ha lesz egy komolyabb kapcsolatod majd talán elmondhatod nekik. De ha a szüleid ugyanolyan idegesítőek mint az enyémek, akkor mindig nemmel válaszolj.
2012. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!