Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha az ember egy bizonyos korba lép, álandóan kérdezgetik, hogy mikor megy férjhez, de ugyanezek az emberek máskor meg folyton csak panaszkodnak és a házasságot, férjüket szidják, és azt tanácsolják hogy ne menj férjhez?

Figyelt kérdés
Szóval nekem kicsit ellentmondásosnak hangzik az egész, miért akarják hogy férjhez menjek, ha folyton csak a negatív oldaláról beszélnek. Akkor most rosszat akarnak, vagy nem igazán értem az egészet.
2008. ápr. 23. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne halgass rájuk szerintem mindenkinek más van aki rossz döntést hoz, és rossz férjet/feleséget választ - általában házasság után derülnek ki bizonyos dolgok.

Csak akkor menj férjhez hogyha megtaláltad életed párját, ha szereted. Te életed, te döntesz felőle hogy mikor házasodsz meg, nem kell ilyenekkel foglalkozni!

2008. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a menj már férjhez - duma szerintem nagyon lejárt már. Akkor menjen férjhez az ember, amikor megtalálta azt, akit szeret. Főleg ha megnézzük, mennyibe kerül egy válás.
2008. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez régről maradt. Amikor bizonyos kor után már "vénlánynak" számított. Ez ma már nincs így. Sőt, ma már ahhoz se ragaszkodnak a fiatalok, hogy a gyermek házasságban szülessen.


Tedd azt amit jónak látsz.


Amúgy pedig nem akarnak ők rosszat neked,és nem igaz hogy a házasságnak csak rossz oldala van.

2008. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nevezzük társadalmi nyomásnak, elvárásnak.

De természetesen ennek senkinek sem kell eleget tennie, mindenki maga dönt a sorsáról.

De úgy vagyok vele, ha az ember szerelmes, és talál egy megfelelő partnert, akkor nem az elvárások miatt, hanem szabad akaratából házasodik.

Petranova

2008. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!