Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 éves vagyok 1...

Mit tegyek? 17 éves vagyok 1 év múlva fogok érettségizni, de már kérdezgetik hogy mi akarok lenni stb.

Figyelt kérdés
Szakács akarok lenni, de mivel vidéken lakok vagy Debrecen vagy Budapest lenne jó.. tovább tanulás céljából. És kiderült hogy fizetős a suli.. akkor még a kolesz.,is. anyu kijelentette hogy minek akarok én szakácsként tovább tanulni hogy ő nem fog fizetni..stb..Meg hogy kébzelem hogy ilyen messzire akarok elmenni.. Aztán apuval is beszéltem mondta hogy menjek fizeti.. a sulit. Hogy egyezhetnék meg anyuval? nekem minden vágyam az hogy szakács legyek.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. febr. 26. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megértelek, na ezt hívják szar helyzetnek :( Szerintem anyukád valódi problémája az, hogy elmész tőle. Hidd el mire érettségire kerül a sor megbékél. Nem te tehetsz róla, hogy fizetős az iskola, és korodnál fogva nyilván nincs önálló kereseted, hogy ezt tudd finanszírozni. Menni fog ez, ne keseredj el előre!
2010. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bárcsak 5-6 évvel ezelőtt én is szakácsnak tanultam volna ! Hidd el , hogy megéri , márcsak azért is , mert ha van mellé egy kis bátorságod, akkor kimégy egy luxushajóra , vagy külföldre,ha nem akarsz "messzire" akkor németországba , és elég jól keresel vele. Ilyen szempontból ezt elmondhatod anyukádnak ,hogy visszafizeted, akár a pénzt amit majd belédfektet ez idöszakra... 1 hónap alatt meglesz. vagy még annyise, nem tudom mennyibe kerülne ez a tanulmány neked.
2010. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az életben szerintem a legnagyobb érték az hogy azt csinálhasd, amit szeretsz. Tégy meg mindent ezért!
2010. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesen járnak be a szüleik házából az egyetemre.
2010. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!