Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történhetett ez?

Miért történhetett ez?

Figyelt kérdés

Van egy több éves kapcsolatom, nagyon szeretem a barátnőmet, úgy érzem, vele kell leéljem az életem, már az eljegyzést tervezgetjük, stb. Nem sokat változtam a kapcsolatunk alatt, kvázi ugyanolyan ember maradtam, mint évekkel ezelőtt, kisebb változásokkal, de semmi komoly. Ezzel arra szeretnék kilyukadni, hogy nem változtatott meg ez a kapcsolat, maradtam olyan, amilyen. Sajnos, volt egy botlásom, ha lehet így nevezni, tulajdonképpen nem csaltam meg a páromat, még egy puszi erejéig sem, csupán beleszerettem egy másik lányba. Nem firtatnám túl hosszan ezt a témát, megjelent az életemben, és bármennyire győzködtem magam, hogy nem tetszik, félév után észrevettem magam, hogy odavagyok érte. Egy darabig tartottam a kapcsolatot a lánnyal, de tudtam, hogy ez semmi jóra nem vezet, elnyomtam az érzéseimet, amennyire csak lehetett, és végleg kitöröltem azt a lányt az életemből, sajnos az emlékezetemből még máig nem sikerült. A lényeg, hogy amíg ez a lány szerepet játszott az életemben, gyökeresen megváltoztam, tulajdonképpen jó irányba, legyen ez akár viselkedés, vagy zenei ízlés, sok mindenben. Erre később figyeltem fel, mármint a változásokra, és nem tudom ezt minek betudni, vajon az a lány változtatott meg ennyire? A barátnőmnek több év alatt nem sikerült, ez a lány pár hónap alatt teljesen átalakított. Nem értem. Ti mire vélitek ezt?


Természetesen ellehet ítélni, hogy a barátnőm mellett, hogy tudtam beleszeretni másba, elhihetitek, magam sem tudom, de elveszítettem a fejem, az biztos.


2012. ápr. 10. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen a szerelem.

kiszámíthatatlan

a természet alkotta így meg az embert, de hogy miért...

talán hogy a legjobb géneket találjuk meg a szaporodáshoz, evolúció miatt, vagy ilyesmi lehet a háttérben.

2012. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 16-17?
2012. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetro ***** válasza:
azért mert mindig az új impulzusok változtatnak meg. azt aki egyáltalán képes változni. egy olyan kapcsolatban, ahol évek alatt letisztázódtak a szerepek, szerintem a többség nem is akar változni. ellenben egy szakítás vagy az új szerelem, arra kényszeríti az embert (nem is tudatosan), hogy változzon. nem olyan bonyolult ez.
2012. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Úgy teszel, mintha ez egy rajtad kívül álló okból történt volna. Rácsodálkozol... saját magadra!

Miért történhetett ez? Mert TE így akartad.

2012. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy magától a legritkább esetben változik az ember.

Kell hozzá külső motiváció.

2012. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!